Меню
Кошик

Грунтові гербіциди під соняшник та інші культури - Ціна в Україні

Гербіцид Адвокат - системний гербіцид грунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах овочевих культур.Діюча речовина: метрибузин, 600 г / л Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина Формуляція: Концентрат суспензії Каністра 5 л Ціна герб..
4 348 грн
Опис та характеристики - Бутізан 400 - гербіцид, 5 л, BASF AG НімеччинаБутізан 400 - гербіцид для боротьби з широким спектром однорічних злакових і дводольних бур'янів на хрестоцвітних культурахДіюча речовина: метазахлор 400 г / л Форма препарату: концентрат суспензії Норма витрат..
3 375 грн
Опис та характеристики - Бутізан Авант - гербіцид, 5 л, BASF AG НімеччинаБутізан Авант - вдосконалений гербіцид, який має високу ефективність і широкий спектр дії завдяки контролю проблемних дводольних бур'янівДіюча речовина: діметенамід-П 100 г / л, квінмерак 100 г / л, метазахлор 10..
4 450 грн
Гербіцид Бутізан Стар 10 л, Байєр (Bayer) - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуБутізан Стар - двокомпонентний гербіцид для ефективного захисту посівів ріпаку від більшості однорічних злакових та дводольних бур’янів.Загальна інформаціяНазва: Бутізан&r..
6 832 грн
Гербіцид Гезагард 500 FW 5 л, Сингента (Syngenta) - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуГербіцид Гезагард 500 FW - фахівець у захисті соняшнику й овочів від бур’янівВміст діючої речовини: 500 г/лПрометрин Діюча група: Прометрин Препаративна форма: Кон..
1 500 грн
Гербіцид Герб 900 - Ціна, як Купити та ІнструкціяГербіцид Герб 900 - Селективний ґрунтовий гербіцид для боротьби з найбільш поширеними однорічними злаковими і деякими дводольними бур’янами на посівах сільськогосподарських культур.Діюча речовина: ацетохлор, 900 г/л Виробник: Петерс..
4 320 грн
Гербіцид Альфа Гетьман, 10л, Альфа Смарт АгроДіюча речовина: Метолахлор, 960 г/л Формуляція: Концентрат, що емульгується Призначення: Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів Тара: 10 лСпосіб застосування і норми витр..
2 660 грн
Гербіцид Альфа Прометрин, 10л, Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристикиДіюча речовина: Прометрин 500 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Призначення: Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів Ціна за: 10л ..
1 800 грн
Гербіцид Арена - Ціна, як Купити та ІнструкціяГербіцид Арена - селективний гербіцид контактної та грунтової дії проти широколистих та однорічних злакових бур’янів на посівах цукрових буряківДіюча речовина: Етофумезат, 500 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Тара: 5 л..
3 090 грн
Гербіцид Астрел Плюс, 20л, Самміт-Агро Юкрейн - Інструкція по застосуванню та характеристикиАстрел Плюс - Ґрунтовий гербіцид для захисту кукурудзи та соняшникаПрепаративна форма: суспензійна емульсія Діюча речовина: ацетохлор 450 г/л + тербутилазин 214 г/л + антидот – фурілаз..
7 000 грн
Гкрбіцид Варяг - Ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику.Препаративна форма: Концентрат суспензіїДіюча речовина: Метолахлор 315 г/л, Тербутилазин 190 г/лХімічна група:&..
4 340 грн
Гербіцид Гладіатор - Ціна, як Купити та ІнструкціяДіюча речовина: Метамітрон, 700 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Призначення: Гербіцид системної дії для знищення дводольних та однорічних злакових бур’янів на посівах цукрових буряків Тара: 5 л Культ..
4 400 грн
Гербіцид Дуал Голд, ціна за 5 л, Сингента - Опис і характеристики Діюча речовина S-метолахлору 960 г/л Виробник Syngenta Препарат-оригінал   Тарна одиниця 5 л Тип застосування грунтовий Культури, на я..
2 330 грн
Опис та характеристики - Зенкор Ліквід - гербіцид, 5 л, Bayer (Байєр), НімеччинаЗенкор Ліквід - нова високоефективна форма препарату добре відомого гербіциду проти однорічних широколистих і злакових бур'янів на картоплі, томатах, моркві і соїДіюча речовина: метрибузин, 600 г / л Фор..
5 750 грн
Гербіцид Капрал - Ціна, як Купити та ІнструкціяГербіцид Капрал - Гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами в посівах сільськогосподарських культур.Діюча речовина: прометрин, 500 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Форму..
1 075 грн
Опис та характеристики - Командир - гербіцид, 5 л, Укравіт УкраїнаГербіцид командир - грунтовий гербіцид проти однорічних злакових і дводольних бур'янів у посівах сільськогосподарських культурДіюча речовина: кломазон, 480 г / л Препаративна форма: концентрат, емульгується Норма ви..
2 600 грн
Гербіцид Конкур - Ціна, як Купити та ІнструкціяДіюча речовина: Метрибузин, 600 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Призначення: Селективний системний гербіцид широкого спектру дії для контролю широколистих та злакових бур’янів Тара: 5 лСпосіб застосування і норми витра..
4 400 грн
Гкрбіцид Мортал - Селективний гербіцид контактної та ґрунтової дії від однорічних дводольних та злакових бур’янів у посівах буряків цукрових.Препаративна форма: Концентрат суспензіїДіюча речовина: Етофумезат 500 г/лХімічна група: Похідні бенфуранівТоксичність:&nb..
1 090 грн
Гербіцид Оскар Преміум - Ціна, як Купити та ІнструкціяДіюча речовина: Пропізохлор, 450 г/л + Тербутилазин, 215 г/л Формуляція: Суспензійна емульсія Призначення: Новий двокомпонентний ґрунтовий гербі- цид системної дії проти однорічних злако- вих та однорічних широколистих бур’я..
4 900 грн
Гербіцид Панда - Високоефективний ґрунтовий гербіцид для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру однорічних дводольних та злакових бур’янів.Препаративна форма: Суспо-емульсіяДіюча речовина: Пендиметалін 330 г/лХімічна група: ДипітроаніпіниТоксичність..
4 880 грн
Показано з 1 по 20 із 32 (всього 2 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.