Меню
Корзина
Только в заводской таре! - Мы не разливаем по 1-2л.

Corteva / Кортева Украина Каталог Продукции

Гелиантекс Гербицид для Подсолнечника 1 л на 22 Га - от Кортева / Дау АгроСаенсес - Цена, как Купить, Инструкция по применению, Норма внесения и Отзывы Гелиантекс – новый послевсходовый гербицид системного действия, созданный на основе инновационной молекулы Arylex ™ active для контро..
15 500 грн
Действующее вещество 5 г / л (0,47%) флорасулам + 10 г / л (0,94%) Аминопиралид + 180 г / л (17%) 2-етилгексиловий эфир 2,4-Д Химическая группа Триазолпиримидины, производные арилоксиалканкарбоновои кислоты Производитель Сингента (теперь Кортева) ..
1 930 грн
Виволт прилипатель от Кортева / DuPont - Инструкция по применению и характеристики препарата Виволт - поверхностно-активное вещество (ПАВ), разработанное для применения в смеси с гербицидами. Состав Виволт: водный раствор, содержащий 90% этоксилат изодецилового спирта (альфа-изодецил-омега-..
1 000 грн
Гербицид Галера Супер, цена за 5 л, Сингента - Описание и характеристики Гербицид Галера Супер - высокоселективный гербицид комплексного действия, используется для уничтожения многих видов бурьянов. Вещество применяется в посевах рапса и горчицы. Препарат совместим с другими гербицидами, но в неб..
12 960 грн
Гербицид Квелекс 200 ВГ 0.6 кг от Кортева / Сингента - Инструкция по применению и характеристики препарата Квелекс 200 ВГ – инновационный гербицид на основе Арилекс ™ Актив для эффективного контроля комплекса двудольных сорняков в посевах зерновых колосовых культур. Гибкий, высокотехн..
2 850 грн
Титус Экстра - гербицид для Кукурузы, DuPont (Дюпон) Титус Экстра - новый двухкомпонентный послевсходовый гербицид для усовершенствованного контроля однолетних и многолетних злаковых и основных двудольных сорняков в посевах кукурузы на зерно и силос. Действующее вещество: никосульфурон - 500 г..
3 080 грн
Гербіцид Arylex active Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Характеристики ARYLEX ACTIVE (галауксифен-метил) – інноваційна молекула, що входить до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів та за ме ханізмом дії належить до групи синтетичних аукси..
9 850 грн
Фунгіцид Аканто Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Аканто здатний контролювати збудників чотирьох класів грибів (аскоміцети, базидіоміцети, ооміцетів, дейтероміцетів), що робить цей фунгіцид невід’ємною частиною комплексного захисту кукурудзи та соняшнику. ..
5 625 грн
Фунгіцид Аканто Плюс Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Фунгіцид Аканто Плюс - це синергія двох діючих речовин з різних хімічних класів. Високоселективний для використання на всіх зареєстрованих культурах    Культури Pea Буряк Кукурудза Пш..
5 390 грн
Гербіцид Баксіга Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Баксіга – інноваційне рішення у вигляді високотехнологічної формуляції двох діючих речовин: флорпірауксифен-бензилу (Rinskoractive) та пеноксуламу Культури Рис Переваги використання гербіцида ..
10 415 грн
Фунгіцид Вареон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Вареон – гнучкий фунгіцид у технології захисту зернових культур. Фунгіцид Вареон - унікальне та ефективне рішення для Т0/Т1 ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Ефективне та комплексне рішення проти широког..
6 110 грн
Гербицид Гоал 2 Е, цена за 5 л, Сингента - Описание и характеристики Гербицид Гоал 2 Е - превосходный гербицид не комплексного (селективного) действия созданный для защиты зерновых культур, в основном лука. Средство активно уничтожает много разновидностей бурьяна. Вещество можно совмещать с разны..
4 900 грн
Гербіцид Дівікстон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Дівікстон – інноваційне рішення на основі новітньої молекули Rinskor Active з діючою речовиною флорпірауксифен-бензил 25 г/л (Rinskor Active) Культури Рис Переваги використання гербіцид..
2 575 грн
Фунгіцид Дітан М-45 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Культури Буряк Виноград Картопля Пшениця Ріпак Томати Яблуня Переваги використання гербіцида Дітан М-45 Зареєстрований у світі більш ніж на 70 культурах проти 400 видів збудників ..
7 040 грн
Фунгіцид Зорвек Інкантія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Зорвек Інкантія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю фітофторозу, пероноспорозу та альтернаріозу картоплі, томатів та цибулі для отримання кращого врожаю навіть у складн..
2 630 грн
Фунгіцид Зорвек Вінабрія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Новий фунгіцид Зорвек Вінабрія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю мілдью винограду для отримання кращого врожаю навіть у складних умовах Загальні характеристики Зор..
700 грн
Фунгіцид Косайд 2000 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Косайд 2000 захищає рослини профілактично від хвороб бактеріального та грибного походження Культури Виноград Вишня Картопля Персик Соя Томати Цибуля Яблуня Переваги використання ге..
1 970 грн
Фунгіцид Курзат Р Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКурзат  Р – порошок, що змочується, який містить 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальній та як інгібітор спороутворення. Він проникає в листя та переро..
450 грн
Протруйник Лумісена Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Протруйник Лумісена – Новий фунгіцидний протруйник насіння на основі інноваційної молекули Зорвек® забезпечує неперевершений контроль дифузійної форми переноспорозу соняшнику. Діюча речовина окс..
4 000 грн
Купить Нурел Д инсектицид от Сингента Нурел Д – инсектицид, в состав которого входят 2-а действующих вещества с разными механизмами действия. Хлорпирифос – относится к группе фосфорорганических инсектицидов, это ингибитор холинэстеразы. Циперметрин – активный ингредиент, относящ..
1 960 грн
Показано с 1 по 20 из 37 (всего 2 страниц)