Меню
Корзина
Только в заводской таре! - Мы не разливаем по 1-2л.

Corteva / Кортева Украина Каталог Продукции

Гелиантекс Гербицид для Подсолнечника 1 л на 22 Га - от Кортева / Дау АгроСаенсес - Цена, как Купить, Инструкция по применению, Норма внесения и Отзывы Гелиантекс – послевсходовый гербицид системного действия, созданный на основе инновационной молекулы Arylex ™ active для контрол..
13 500 грн
Действующее вещество 5 г / л (0,47%) флорасулам + 10 г / л (0,94%) Аминопиралид + 180 г / л (17%) 2-етилгексиловий эфир 2,4-Д Химическая группа Триазолпиримидины, производные арилоксиалканкарбоновои кислоты Производитель Сингента (теперь Кортева) ..
1 930 грн
Виволт прилипатель от Кортева / DuPont - Инструкция по применению и характеристики препарата Виволт - поверхностно-активное вещество (ПАВ), разработанное для применения в смеси с гербицидами. Состав Виволт: водный раствор, содержащий 90% этоксилат изодецилового спирта (альфа-изодецил-омега-..
1 000 грн
Гербицид Галера Супер, цена за 5 л, Сингента - Описание и характеристики Гербицид Галера Супер - высокоселективный гербицид комплексного действия, используется для уничтожения многих видов бурьянов. Вещество применяется в посевах рапса и горчицы. Препарат совместим с другими гербицидами, но в неб..
12 960 грн
Гербицид Квелекс 200 ВГ 0.6 кг от Кортева / Сингента - Инструкция по применению и характеристики препарата Квелекс 200 ВГ – инновационный гербицид на основе Арилекс ™ Актив для эффективного контроля комплекса двудольных сорняков в посевах зерновых колосовых культур. Гибкий, высокотехн..
2 850 грн
Титус Экстра - гербицид для Кукурузы, DuPont (Дюпон) Титус Экстра - новый двухкомпонентный послевсходовый гербицид для усовершенствованного контроля однолетних и многолетних злаковых и основных двудольных сорняков в посевах кукурузы на зерно и силос. Действующее вещество: никосульфурон - 500 г..
3 080 грн
Гербіцид Arylex active Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Характеристики ARYLEX ACTIVE (галауксифен-метил) – інноваційна молекула, що входить до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів та за ме ханізмом дії належить до групи синтетичних аукси..
9 850 грн
Фунгіцид Аканто Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Аканто здатний контролювати збудників чотирьох класів грибів (аскоміцети, базидіоміцети, ооміцетів, дейтероміцетів), що робить цей фунгіцид невід’ємною частиною комплексного захисту кукурудзи та соняшнику. ..
5 625 грн
Фунгіцид Аканто Плюс Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Фунгіцид Аканто Плюс - це синергія двох діючих речовин з різних хімічних класів. Високоселективний для використання на всіх зареєстрованих культурах    Культури Pea Буряк Кукурудза Пш..
5 390 грн
Гербіцид Баксіга Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Баксіга – інноваційне рішення у вигляді високотехнологічної формуляції двох діючих речовин: флорпірауксифен-бензилу (Rinskoractive) та пеноксуламу Культури Рис Переваги використання гербіцида ..
10 415 грн
Фунгіцид Вареон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Вареон – гнучкий фунгіцид у технології захисту зернових культур. Фунгіцид Вареон - унікальне та ефективне рішення для Т0/Т1 ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Ефективне та комплексне рішення проти широког..
6 110 грн
Гербицид Гоал 2 Е, цена за 5 л, Сингента - Описание и характеристики Гербицид Гоал 2 Е - превосходный гербицид не комплексного (селективного) действия созданный для защиты зерновых культур, в основном лука. Средство активно уничтожает много разновидностей бурьяна. Вещество можно совмещать с разны..
4 900 грн
Гербіцид Дівікстон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Дівікстон – інноваційне рішення на основі новітньої молекули Rinskor Active з діючою речовиною флорпірауксифен-бензил 25 г/л (Rinskor Active) Культури Рис Переваги використання гербіцид..
2 575 грн
Фунгіцид Дітан М-45 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Культури Буряк Виноград Картопля Пшениця Ріпак Томати Яблуня Переваги використання гербіцида Дітан М-45 Зареєстрований у світі більш ніж на 70 культурах проти 400 видів збудників ..
7 040 грн
Фунгіцид Зорвек Інкантія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Зорвек Інкантія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю фітофторозу, пероноспорозу та альтернаріозу картоплі, томатів та цибулі для отримання кращого врожаю навіть у складн..
2 630 грн
Фунгіцид Зорвек Вінабрія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Новий фунгіцид Зорвек Вінабрія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю мілдью винограду для отримання кращого врожаю навіть у складних умовах Загальні характеристики Зор..
700 грн
Фунгіцид Косайд 2000 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Косайд 2000 захищає рослини профілактично від хвороб бактеріального та грибного походження Культури Виноград Вишня Картопля Персик Соя Томати Цибуля Яблуня Переваги використання ге..
1 970 грн
Фунгіцид Курзат Р Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКурзат  Р – порошок, що змочується, який містить 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальній та як інгібітор спороутворення. Він проникає в листя та переро..
450 грн
Протруйник Лумісена Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Протруйник Лумісена – Новий фунгіцидний протруйник насіння на основі інноваційної молекули Зорвек® забезпечує неперевершений контроль дифузійної форми переноспорозу соняшнику. Діюча речовина окс..
4 000 грн
Купить Нурел Д инсектицид от Сингента Нурел Д – инсектицид, в состав которого входят 2-а действующих вещества с разными механизмами действия. Хлорпирифос – относится к группе фосфорорганических инсектицидов, это ингибитор холинэстеразы. Циперметрин – активный ингредиент, относящ..
1 960 грн
Гербіцид Паллас Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Паллас - високоефектиний системний гербіцид проти злакових та дводольних бур'янів у посівах пшениці озимої та ярої  Культури Жито Пшениця Тритікале Переваги використання гербіцида Паллас..
5 990 грн
Гербіцид Паллас Екстра Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Паллас Екстра являє собою високотехнологічну формуляцію (GoDRI RDT) двох діючих речовин з різними механізмами дії та доданим антидотом Культури Пшениця Переваги використання гербіцида Паллас Е..
8 150 грн
Гербіцид Петра Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Петра містить діючу речовину флуметсулам, що проникає в рослину через листя та коріння Культури Соя Переваги використання гербіцида Петра  Контроль широкого спектру дводольних видів бур&rsq..
3 935 грн
Гербіцид Слаш Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Слаш - високотехнічна формуляція двох діючих речовин Arylex Аctive: глауксифен-метилу та клопіраліду Культури Ріпак Переваги використання гербіцида Слаш Відмінний контроль широкого спектру однорі..
5 475 грн
Гербіцид Тітус Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Тітус системний гербіцид для післясходового контролю однорічних та багаторічних злакових, та широкого спектру дводольних бур’янів у посівах картоплі та томатів   Культури Картопля Томати ..
1 400 грн
Фунгіцид Тайтл Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиЗа даними дослідницької компанії Kleffmann, Тайтл є фунгіцидом номер 1 для захисту соняшнику в УкраїніКультуриСоняшник Переваги використання гербіцида ТайтлВисока біологічна ефективність проти комплексу хвороб за рахун..
26 815 грн
Фунгіцид Таліус Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Таліус – унікальний фунгіцид для контролю борошнистої роси в посівах зернових колосових культур. Це перший в Україні фунгіцид з єфектом імуномодулюючої дії (ІМД). Переваги використання гербіцида Таліус ..
2 235 грн
Фунгіцид Талендо Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Талендо — новий стандарт для контролю оїдіуму винограду та борошнистої роси в насадженнях яблуні. Перший в Україні фунгіцид з ефектом імуномодулюючої дії (ІМД) Переваги використання гербіцида Таленд..
2 820 грн
Фунгіцид Танос Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Фунгіцид Танос - відомий та надійний інструмент для збереження кількісних та якісних показників урожаю соняшнику. Завдяки його стабільній польовій ефективності агровиробники можуть прогнозувати рівень збереженого в..
2 860 грн
Гербіцид Таск Екстра Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Посилена дія на просо волосовидне, види мишів, курячого проса, берізку польову, осот рожевий, осот городній, гірчак берізковидний, види амброзії та інші бур'яни! Контроль всіх видів падалиці соняшнику. ..
1 040 грн
Гербіцид Топшот Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Переваги використання гербіцида Топшот Високоефективний проти дводольних, болотних та злакових бур’янів, зокрема резистентних видів плоскух (Echinochloa spp.) Одночасно контролює широкий спектр бур&r..
5 520 грн
Інсектицид Трансформ Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Інсектицид Трансформ – це новий інсектицид, створений на основі  нової молекули, що зареєстрована під торговою назвою Isoclast™ active (д.р. сульфоксафлор). Він є єдиним представником кл..
1 690 грн
Показано с 1 по 32 из 37 (всего 2 страниц)