Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Гумат Калію Купити в Україні - Сухий і Рідкий

Купити гумат калію з мікроелементами для підвищення врожайності і родючості грунту

Гумат калію - це найцінніший для сільського господарства натуральний продукт переробки низинного торфу, бурого (суббітомінозного) вугілля, леонардіта, вермикомпосту, вікових донних відкладень (сапропелю). В результаті переробки виходить калійна сіль гуминової кислоти. Купити гумат калію для поля - це, як дати фору своїй земельній ділянці перед сусідською - забезпечити перевагу прямо на «старті». Причому перевага це буде за рахунок природного здорового харчування землі і забезпечення її мікроелементами, цукрами, амінокислотами, природними антибіотиками. А якщо розглядати добриво і підгодівлю грунту з точки зору швидкої комерційної віддачі і вигоди, то і в цьому випадку гумат калію купити потрібно хоча б тому, що він не просто підвищує врожайність, а знижує собівартість продукції і безпосередньо збільшує прибуток фермера. Одним словом, це той випадок, коли цінність застосування на порядок вище ціни гумата калію.

Види гумату калію: вибираємо найкраще

Сучасні технології дозволяють купити гумат калію в Україні в двох формах: рідка і суха (у вигляді порошку). Суха форма гумата кальцію при застосуванні повністю розчиняється у воді. Але, крім форми, гумати відрізняються ще по ряду критеріїв.

Так, в залежності від виду виробництва виділяють:

  • Безбаластні гумати з великим процентним вмістом активних речовин, в яких очищено від домішок і субстрату. Такі препарати частіше називають стимуляторами росту.
  • Баластні гумати (власне добрива), які передбачають інші норми витрати гумату калію і інший режим застосування.

По вихідній сировині розрізняють гумати калію, виготовлені:

  • з вермикомпосту, сапропелю і органічних відходів,
  • з торфу (наприклад, Гумат Біо від Біозавод),
  • з бурого вугілля (наприклад, Гуміфілд від німецької компанії HuminTech в комбінації з гуматом калія з леонардіта),
  • з мінералоіда леонардіта (наприклад, Гумат ЛФ 20 від Life Force Ukraine).

Найбільш ефективними вважаються препарати Гаматe калію, виготовлені з леонардіта. Але сьогоднішні технології (завдяки особливим режимам виробництва, збагаченню поживними елементами і добавками) дозволяють створювати якісні добрива та стимулятори росту і з будь-якої перерахованої сировини. В результаті виникають різні формації на основі гумату калію (рідкий торф'яний, сухий порошок, з мікроелементами і т.д.)

Залежно від концентрації корисних речовин, добавок, ступеня очищення, товарної форми, репутації виробника і інших параметрів на гумат калію ціна теж буде відрізнятися. Відразу в усьому цьому різноманітті видів буває складно розібратися. Тому ми спочатку збираємо в інтернет-магазині тільки кращі препарати в своєму класі. А якщо і в них розібратися буде складно, то зателефонуйте нам - ми порадимо, який саме гумат кальцію купити, щоб він міг відповідати вашим вимогам з урахуванням природних особливостей і специфіки грунту.

Щоб купити гумат калію в Україні телефонуйте нам:
☎ (066) 341-88-89 та ☎ (098) 057-38-89

Гумат калия

Значення гумата калію для підвищення врожайності

Сприятливий вплив гуматів на грунт помітили ще стародавні єгиптяни, які спостерігають поліпшення якості оброблюваної землі після розливів і відступу Нілу. А сучасні вчені підтвердили незамінність гуматів численними дослідженнями, зафіксувавши в процентах потужність каталізатора різних біохімічних процесів.

Таблиця підвищення якості сільгосппродукції і врожайності при використанні калієвих солей з гумінових кислот:

Культура

Дія гумата калію

Ступінь впливу

Кукурудза

Підвищення вмісту білка

1-2 одиниці

Пшениця

Підвищення клейковини

1-2 единицы

Буряк

Збільшення вмісту цукру

До 15%

Картопля та інші овочі

Ріст врожайності

25%

Кавуни

Ріст врожайності

50%

В цілому, при використанні препаратів гумату калію помітно зростають показники схожості всього насіння і легше приживається будь-яка розсада. Хоча промислові гумати не є аналогом грунтового гумусу, їх ефективність доведена в лабораторних експериментах і польових випробуваннях.

Ефект від застосування гумату калію, купити який ви можете в нашому магазині, різноманітний:

  1. Поліпшення характеристик грунту. При внесенні активних препаратів гумату калію поліпшуються біологічні, хімічні і фізичні (структура) властивості ґрунту. Під впливом препаратів з калієвими солями з гумінових кислот зв'язуються і знешкоджуються органічні токсини, важкі метали, радіонукліди, які після ґрунтової обробки не вражають рослини (шкідливі речовини виключаються з екосистеми).
  2. Активізація ґрунтової родючості. Завдяки препаратам активізується природна мікрофлора грунту. Взаємодіючи з залізом, магнієм, кальцієм, гумат калію формує рухливі комплекси, які включають мікроелементи, які потім через кореневу систему «годують» рослину. При цьому гумат калію збільшує здатність грунту утримувати вологу. А в піщаних грунтах ця здатність зростає в 10 (десять) разів!
  3. Стимулювання зростання культур. При забезпеченні позакореневого підживлення, при замочуванні насіння калійний гумат працює як стимулятор росту на скорочення термінів вегетації і підвищення врожайності. Крім того, у культур зростає стійкість до хвороб і погодних катаклізмів.
  4. Зниження собівартості. Економія відбувається за рахунок того, що після обробки грунту гумату калію необхідність в мінеральних добривах знижується на 40-50%. Крім того, гумат калію не вступає в реакцію з ЗЗР і може вноситися одночасно з ними, що теж знижує собівартість.

Гумат калію, який ви можете купити, просто зателефонувавши нам, не містить консервантів, може використовуватися без обмеження рядок придатності і демонструє низькі норми витрати на гектар. Гумінові і Фульвіо-кислоти, а також мікроелементи представлені в наших препаратах в рухомій формі, що полегшує засвоєння їх культурою.

Щоб купити гумат калію в Україні телефонуйте нам:
☎ (066) 341-88-89 та ☎ (098) 057-38-89

У нас не "дорого". У нас - Оригінал!

Гумат антистрес Біостимулятор росту рослин ТМ “Стиморганік” 10лГумат антистрес Біостимулятор росту рослин Стиморганік (ГУМАТ-ПЛЮС–АМІНО) - інноваційна композиція для зняття стресу рослин. Препарат підвищує стійкість рослин до стресового навантаження від застосування ЗЗР, з..
1 500 грн
Гумат калію Продуктивний ріст 10лГумат калію Продуктивний ріст - це спеціально підібрана комбінація природніх фізіологічно-акривних речовин, а саме гумінових та фульвових кислот покращеної формуляції і комплекса легкодоступних для рослини елементів живлення з хелатованим магнієм у складі. Викори..
750 грн
Фульвіо-гумінових добрив з мікроелементами для Зернових, 10л, 20л., Єврокуб 1000л.Гумат Калію з Мікроелементами Зерновий - композиція мікроелементів в хелатній формі на основі ОЕДФ і гумінових речовин, містить в складі добрива підвищену кількість азоту, а також магній у хелатній формі. Препарат ..
1 200 грн
Ціна на Гумат ЛФ 20 Гумат Об'єм Ціна в Грн Гумат ЛФ 20 1 л 170 грн Гумат ЛФ 20 10 л 1550 грнГумат калію/натрію з мікроелементами Humate LF20Гумат ЛФ 20 Humate LF 20 - це концентроване органо-мінеральне добриво.Ст..
1 550 грн
Фульво-гумінове добриво для Кукурудзи і Овочів - Ціна за 10лФульво-гумінове добриво для Кукурудзи і Овочів - це композиція мікроелементів в хелатній формі на основі ОЕДФ і гумінових речовин, містить в складі добрива підвищену кількість азоту, а також монохелат цинку. Використовується д..
1 200 грн
Фульво-гумінове добриво з мікроелементами для Олійних та Бобових - Ціна за 10лФульво-гумінове добриво з мікроелементами для Олійних та Бобових - це композиція мікроелементів в хелатній формі на основі ОЕДФ і гумінових речовин, містить в складі добрива підвищену кількість азоту. Використовується ..
1 200 грн
Гуміфілд (гумат калію) або стимулятор росту рослин - натуральний природний продукт, вироблений німецькою компанією Humintech GmbH за сучасною технологією з леонардіта, спеціального виду бурого вугілля, що має високий вміст гумінових кислот.Гуміфілд має 100% розчинність, може використовувати..
1 000 грн
Гуміфілд ВР 18 – універсальний антистресант, який застосовується як для обробки насіння, так і для позакореневого підживлення. Використовується для посилення опору рослини стресам різної природи, стимуляції розвитку кореневої системи та додаткового накопичення пластичних речовин у озимих ..
5 060 грн
Гуміфілд Форте Аміно - Ціна, як Купити Гумат та Інструкція Солі гумінових кислот 135 г / л амінокислоти 60 г / л Калій (K2O) 2% мікроелементи   ..
5 290 грн
Гуміфілд Форте Брікс - Ціна, як Купити та ІнструкціяГуміфілд Форте Брікс - розроблений спеціально для передпосівної обробки насіння. Екстракт морських водоростей у складі препарату забезпечує рослинам потужний старт навіть за понижених температур завдяки фітогормонам, альгіновій кислоті, полі- т..
5 730 грн
Гуміфілд Форте МАКС - Ціна, як Купити та ІнструкціяГуміфілд Форте Макс – препарат, який застосовується для позакореневого підживлення і профілактики стресів. Використовується для стимуляції розвитку кореневої системи та додаткового накопичення пластичних речовин у озимих культур. Сприяє покр..
4 500 грн
Опис та характеристики - Гуміфілд Форте Фульвік - стимулятор росту, 20 л, НімеччинаГуміфілд Форте Фульвік - високоефективний, водорозчинний стимулятор росту рослинСклад:солі гумінових кислот - 135 г / л. солі фульвових кислот - 65 г / л, амінокислоти - 2%, калій (K2O) - 0,1%, мі..
5 290 грн
Фульвітал Плюс - Ціна, як Купити та ІнструкціяРідкий Фульвітал Плюс - розроблений спеціально для стимуляції активного росту рослин. Фульвові кислоти, які входять до складу препарату, є природним стимулятором росту. Обробка рослин у критичні фази препаратом Фульвітал Плюс сприяє активному по..
7 580 грн
Рідкий енергетичний комплекс Антистрес 03Антистрес 03 / Antistress 03 - Рідкий висококонцентрований комплекс на основі екстракту морських воростей, амінокислот, фульвокислот та гумінових кислот, збагачене макро- і мікроелементамиОсновна функція – швидке виведення росли..
3 300 грн
Гумат калію / натрію з мікроелементами Humate 500Гумат 500 - 100% розчинний органічний препарат на основі калійних солей гумінових кислот, фульвових кислот і суміші мікроелементів.СОСТАВ Humate 500: Солі фульвових кислот 250 г/л Солі гумінових кислот 250 г/л ..
3 300 грн
Гумат Біо – це препарат, що містить природні гумінові та фульвокислоти – основні компоненти гумусу ґрунту. Виготовлений з високоякісного низинного торфу.Переваги:підвищує ємність катіонного обміну та водоутримуючу здатність ґрунту; покращує структуру ґрунту; підвищує надходження ..
600 грн
Фульвігрін Бор - Ціна, як Купити та ІнструкціяФульвігрін Бор - розроблений спеціально для компенсації дефіциту бору в сільськогосподарських культурах. Бор у вигляді боретаноламіну відмінно засвоюється рослинами та має пролонговану дію. Солі гумінових і фульвових кислот допомагають протистояти ст..
5 930 грн
Фульвітал Антистрес - Ціна, як Купити та ІнструкціяФульвігрін Антистрес - розроблений спеціально для швидкого зняття сильних стресів різного походження за рахунок наявності вільних амінокислот. Вільне поєднання у препараті гумінових кислот з екстрактом морських водоростей забезпечує пролонговани..
7 080 грн
Фульвітал Кремній - Ціна, як Купити та ІнструкціяФульвігрін Кремній – препарат, який застосовується для обробки рослин під час посухи або за високих температур. Використовується для стимуляції росту кореневої системи, зменшення коефіцієнту транспірації, підтримки тургору листків та синтезу б..
4 250 грн
Фульвітал Стимул - Ціна, як Купити та ІнструкціяФульвігрін Стимул - розроблений для максимальної реалізації генетичного потенціалу рослин. Стимулює ріст рослин та закладання генеративних органів. Сприяє активному фотосинтезу та збільшенню урожайності.Стимулятор росту – забезпечує мак..
6 300 грн
Показано з 1 по 20 із 23 (всього 2 сторінок)