Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Насіння соняшника на посів 2021 - ціна в Україні

Купити Насіння Соняшнику на Посів 2021

АгроПлант пропонує вам купити насіння соняшника на посів в Україні, звернувши увагу на клімат свого регіону, а також на якість посівного матеріалу, щоб він приносив хороший урожай. Консультанти інтернет-магазину «АгроПлант» допоможуть вам вибрати необхідний гібрид. На сьогоднішній день ведеться серйозна селекційна робота, створюються нові сорти, вирощуються нові гібриди соняшника.

Купити насіння Соняшнику

Знаючи в якому регіоні України і знаючи грунт для посіву насіння, слід вибрати технологію - під який гербіцид купити насіння соняшника.

 Насіння соняшника під Гранстар

Насіння соняшника під Гранстар - врожайні інтенсивні гібриди, створені під технологію СУМО. Соняшник стійкий до гербіциду Експрес, Гранстар, Трізлак, Грізний. Обробляється один раз - 50 г / га або 2 рази по 25 г / га. Краще підходить для чистих полів. Потенційна врожайність вище, але багато чого буде залежати від погоди.

Найпопулярніші сорти насіння соняшника стійкі до гранстар: Піонер - П64ЛЕ99, П64ЛЕ25, П64ГЕ118; НС Сумо 2017, Антей.

 Насіння соняшника під Евролайтинг

Високоврожайні перевірені гібриди соняшника під технологію Clearfield / Чисте Поле - стійкі до гербіцид Євролайтінг, Євроленд, Євроланг, Віталайт, Девайс-Ультра - 1-1,2 л / га з витратою робочої рідини 200-400 л / га. Це дозволяє за один раз позбутися бур'янів на період вегетації (при правильному використанні). Також, знижуються ризики появи вовчка за рахунок післясходового внесення гербіцидів (по листу).

Популярні гібриди: НС Таурус, Імісан, ЛГ 5661 КЛ, НК Адажіо, НК Неома, Форт, Санай, Рімісол.

Селекції гібридів соняшника

Хороший урожай дають насіння соняшника сербської та української селекції (мова йде тільки про селекції, виробники - різні). Це стосується всіх регіонів України. У гібридів сербської селекції дуже розвинена коренева система, яка здатна тягнути вологу з глибини грунту. Таке насіння соняшника добре підходять для Півдня, Сходу і Центру України.

Сорти / Гібриди і Виробники

✅ Які кращі виробники насіння соняшника:

 • Сингента, Піонер, Лімагрейн, Гермес, Євраліс, Коссад Семанс, Нертус, Юг Агролідер

Які найпопулярніші гібриди соняшника в Україні:

 • Таурус, Рімі, Дунай, Одіссей, Меридіан, Антей, Дністер, Атілла, Савана, Тунк, Петунія, Естрада, Мегасан, Прийми, Белла, Конді, Бріо, Діоніс

У нас ви можете купити насіння соняшника оптом чи вроздріб, всіх вищевказаних виробників.

Якщо на сайті немає потрібного вам гібрида - Телефонуйте нам! (На складах багато посівного матеріалу соняшника. Не встигаємо все додавати на сайт).

 Насіння соняшника Сингента

Насіння соняшника Сингента - один з лідерів на світовому ринку посівного матеріалу. Компанія виводить класичні гібриди - соняшник під гранстар, під Евролайтінг і Евролайтінг Плюс.

 Насіння соняшника Піонер

Соняшник Піонер в Україні показує високу врожайність. Він є один з найстабільніших гібридів. Топ популярних і стабільних гібридів: П64ЛЕ25 і П64ЛЕ99. Єдиний невеликий мінус - 5 рас стійкість до вовчка (не 7, а 5).

 Насіння соняшника Лімагрейн

Limagrain - міжнародна сільськогосподарська кооперативна група, що спеціалізується на польових насінні, овочевих насінні і зернових продуктах.

Насіння соняшника Лімагрейн - добре стійкі до вовчка (до сім рас A-G) і більшості видів борошнистої роси на генетичному рівні. Соняшник добре переносить посуху, вітер і різкі перепади температури.

Популярні гібриди Лімагрейн: Тунк, Мегасан, ЛГ 5580, ЛГ 59.580, ЛГ 5661

Урожайность

Кожен фермер, купуючи насіння соняшника на посів, бажає:

 • Збільшити врожайність.
 • Отримати необхідну кількість олії з насіння.
 • Підвищити показник адаптації сорту рослини до різних кліматичних умов, захворювань, опірність до паразитам.

Пропонуємо вам купити якісний посівмат соняшника, при виробництві якого враховуються всі основні умови. Вам не доведеться ризикувати, вкладати великі гроші для вирощування культури.

Ми рекомендуємо суворо дотримуватися норми при засіву. Чому? Якщо насіння буде часто засіяна, вона втратить можливість провітрювання, все закінчиться дефіцитом поживних речовин. Для підвищення врожайності, стійкості насіння в інтернет-магазині «Агроплант» можна придбати регулятор росту, протруйники, гербіциди, добрива.

Термін вегетації гібридів соняшника:

Термін вегетації соняшника 80-120 днів. Ранні гібриди сіють в регіонах з жарким літом. Урожайність - менше, але встигає сформуватися повноцінне Семочко до приходу сильної спеки. Середньоранні та середньопізні гібриди - урожай більше, але влітку можуть потрапити під спеку, а восени необхідно встигнути зібрати врожай до дощів.

✅ Де купити якісне насіння соняшника?

Якісне / оригінальне насіння соняшника можна купити на сайті АгроПлант. Ми працюємо тільки з дистриб'юторами, тому ви отримаєте 100% оригінальний товар (це стосується всієї продукції - і пестицидів і мікродобрив). З центру (Кропивницький), ми відправимо в будь-яку точку України, зручним вам перевізником.

Щоб купити насіння соняшнику в Україні телефонуйте нам:
☎ (066) 341-88-89 та ☎ (098) 057-38-89

✅ Що важливо враховувати при покупці?

Якщо ви зібралися купити насіння соняшника на посів, враховуйте такі фактори:

 • Місце вирощування, селекції. Для лісостепової зони України більше підійде рослина, насіння якого мають ранній або середньоранній період дозрівання. В даному випадку краще віддати перевагу сортам, які мають стійкість до білої, сірчаної гнилі, фомопсису.
 • Що раніше росло на поле? Коренеплоди, зернові, овочі, масляні і т.д.
 • Умови зберігання.
 • Хімічні, фізичні особливості грунту.
 • Технології, які будуть використовувати при посіві.

купить семена подсолнечника, семена подсолнуха

Як визначити якість? Досить перевірити масу насіння. Коли 1000 насінин важать близько 60 грам, кращим грунтом для них буде чорнозем. Не забувайте враховувати: часто не бажано висаджувати соняшник на одному місці, перерва повинна становити не менше 7 років.

Ми забезпечуємо повністю сільськогосподарські підприємства кормами (рапсовим, соєвим, соняшниковою макухою), насінням, спеціальними захисними засобами від паразитів.

Ціна на гібриди соняшника

Компанія «АгроПлант» працює з офіційними дистриб'юторами відомих виробників, користується відмінною репутацією. З нами працюють великі аграрні холдинги, сільськогосподарські підприємства.

Купуючи продукцію в нашій компанії, ви зможете дуже добре заощадити на ціні. У нас можна купити насіння соняшника за різними цінами. Недорогим варіантом є насіння Монровія КС, Марбелья КЛ, Казіо, Клариса КЛ. Якщо ви бажаєте придбати продукцію високої якості, рекомендуємо НК Алего Круізер, НК Адажіо Круізер, ЄС Савана.

Посівний матеріал соняшника ви зможете придбати за досить вигідними цінами. Ми зробимо хорошу знижку, доставимо продукцію в пункт призначення.

гібриди соняшника

Переваги

Фахівці «Агроплант» проконсультують вас, забезпечать необхідною інформацією, на місці вирішать всі практичні завдання.

Ви не пошкодуєте, якщо станете нашим покупцем. Гарне обслуговування, висока якість, вигідна цінова політика - характерні риси нашої компанії «Агроплант».

Купити насіння соняшника на посів можна за оптовою або роздрібною ціною. При цьому є можливість придбати спеціальні гербіциди, кілька гібридів, щоб забезпечити рівномірний графік прибирання, не втратити урожай.

Телефонуйте в будь-який час доби або пишіть на електронну пошту, задавайте питання, що цікавлять, замовляйте продукцію. На наступний день вам буде доставлений товар!

✅ Як зі стійкістю до хвороб і шкідників

Вибираючи гібрид звертайте увагу на показники по стійкості до хвороб соняшника (іржі, борошнистої роси, білої гнилі, склеротоніі, соняшникової молі, фомопсису) і його шкідників (совка, довгоносики, клопи, попелиці, медляки і ін.). Найкраще, коли генетичний захист спочатку сильний.

На щастя, є досить ефективних фунгіцидів і інсектицидів, вчасно застосувавши які, можна легко врятувати соняшник.

Фракція насіння соняшнику

Фракції на посівний соняшник в Україні:

 • Економ - маса 1000 насінин - від 40 до 50 г
 • Стандарт - маса 1000 насінин - від 50 до 60 г
 • Екстра (Еліт) - маса 1000 насінин - від 60 г
 • Екстра + ця фракція є у виробника Сади України.

Найпопулярніша фракція соняшнику - Екстра. Далі - Стандарт і Економ (занадто дрібна і легка. Не рекомендуємо її сіяти).

Від фракції залежить розмір насіння і вага посівної одиниці (мішок, в якому 150 000 насінин).

Насіння кондитерського соняшнику

Насіння кондитерського соняшнику не багато. І ми не додали їх в наш асортимент. Але для ознайомлення вказуємо:

 • «Горішок» - ранньостиглий низькорослий соняшник (160-170 сантиметрів). Стійкий до шкідників і різних захворювань. Середня врожайність - 35 центнерів з гектара.
 • «Лакомка» - насіння кондитерського соняшнику, які можна використовувати для засіву в різних регіонах України. Середньостиглий сорт. Урожайність близько 35 центнерів з гектара. Універсальна селекція - може використовуватися і в кондитерських цілях і для виробництва масла.
 • СПК (Р1) - середньостигла селекція соняшнику. Дозріває в термін до трьох місяців і вважається одним з найбільш економічно вигідних сортів. Високоолійний - до 50%, врожайність 35 центнерів з гектара.
 • «Білий» - кондитерський соняшник з високою консистенцією цукру. Термін дозрівання 110-120 днів. Дуже добре підходить для вирощування в посушливих областях України. Має високорозвинену кореневу систему.

Опис і характеристика насіння

Всі описи і характеристики насіння взяті з офіційних сайтів виробників. Якщо ви щось не знайшли або хочете заощадити час - зателефонуйте нам. Безкоштовно проконсультуємо і допоможемо у виборі відповідних для вашої грунту насіння.

Щоб купити насіння соняшнику в Україні телефонуйте нам:
☎ (066) 341-88-89 та ☎ (098) 057-38-89

У нас не "дорого". У нас - Оригінал!

Насіння соняшнику Тунка Лімагрейн - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та РекомендаціїЄ також Тунка протруєний Круїзером - Ціну уточнюйте за телефонами!Тунка - це новий високопродуктивний гібрид соняшнику від Лімагрейн з високою врожайністю і має стійкість до 7 рас вовчка (A-G)...
4 550 грн
Белла Євраліс - ранньостиглий соняшник помірно-інтенсивного типу. Лідер по стійкості до вовчка в ранньому сегменті з максимальним потенціалом продуктивності.Тип: простий гібрид Кошик: нахилена вниз Висота рослини: 150-160 см (в залежності від вологозабезпеченості) Кількість дні..
4 520 грн
НСХ 1752
Фракція Екстра
Ціна НСХ 1752 Фракція Ціна в Грн НС-Х-1752 Стандарт 1900 грн НС-Х-1752 Экстра 2800 грнХарактеристика і Опис Оригінатор / Виробник Інститут рільництва та овочівництва м Нові Сад (Сербія) / ПП "Юг Агролідер" ..
2 800 грн
Рімі 2
Фракція Екстра
Насіння соняшнику Рімі 2, Сади України - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та РекомендаціїТехнологія Clearfield (Євролайтінг) дозволяє контролювати всі відомі на сьогодні раси вовчка, включаючи G та H Оригінатор - Інститут польовництва та овочівництва м. Нови-Сад (Сербія) ..
2 600 грн
Насіння соняшнику - НК Неома СингентаГібрид, стійкий до гербіциду ЄВРОЛАЙТІНГ виробничої системи CLEARFIELD® Середня енергія росту на початкових етапах Стабільний, генетично близький до гібриду НК Бріо Толерантний до грунтових гербіцидів групи ацетохлор Не рекомендується розм..
6 100 грн
НС Х 2652
Фракція Екстра
Ціна НС Х 2652 Фракція Ціна в Грн НС Х 2652 Стандарт 1900 грн НС Х 2652 Экстра 2800 грнХарактеристика і Опис Техноологія вирощування «Сумо»(стійкий до гербіциду Гранстар) Оригінатор / Виробник Інст..
2 800 грн
НС Х 6749
Фракція Екстра
Ціна НС Х 6749 Фракція Ціна в Грн НС Х 6749 Стандарт 1900 грн НС Х 6749 Экстра 2800 грнХарактеристика і Опис Оригінатор / Виробник Інститут рільництва та овочівництва м Нові Сад (Сербія) / ПП "Юг Агролідер" ..
2 800 грн
Соняшник Ясон - Трьохлінійний гібрид, стійкість до фомопсису та вовчка.Характеристика і Опис соняшника Ясон Група стиглості Cередньоранній (108 днів) Лузжистість 21% Форма кошика Приплюснута, діаметром до 24 см Панцирність 9..
1 400 грн
Анастасія
Фракція Екстра
Насіння соняшнику Анастасія, Сади України - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та РекомендаціїУ своїй групі стиглості має максимальний рівень врожайності Оригінатор - Інститут польовництва та овочівництва м. Нови-Сад (Сербія) Тип гібриду простий Період вегетації,..
2 300 грн
Драган
Фракція Екстра
Насіння соняшнику Драган Сади України - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та РекомендаціїНайбільш посухостійкий гібрид в асортіменті Оригінатор - Інститут польовництва та овочівництва м. Нови-Сад (Сербія) та АФ "Сади України" Тип гібриду простий Період..
2 400 грн
Насіння соняшнику Рімісол - ідеальний варіант гібрида соняшнику для вирощування на територіях, де є осередки вовчка. Обробка гербіцидами Евролайтінг, Євро Ланг, Імпекс Дуо. Девайс Ультра з нормою 1-1,2 л / га дозволяє знищити вовчка, який паразитує на ваших полях.Особливість гібрида РімісолСтебл..
1 900 грн
Насіння Соняшника НСХ 6044 — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиРанньостиглий гібрид. Стійкий до 6 рас та деяких нових форм вовчка.Густота стояння рослин перед збиранням: 55-60 тис/га (лісостеп) 55-50 тис/га (степ). Рекомендована зона вирощування: степ, лісостеп.Основні х..
1 900 грн
Насіння соняшнику ЛГ 5580 (LG 55.80) Лімагрейн - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та РекомендаціїЄ також ЛГ 5580 протруєний Круїзером - Ціну уточнюйте за телефонами!Купити насіння соняшнику ЛГ 5580 від Лімагрейн можна зателефонувавши нам або оформивши онлайн замовлення самостійно...
4 580 грн
Ціна соняшника Таурус Фракція Ціна в Грн НС Таурус Стандарт 1900 грн НС Таурус Экстра 2500 грнХарактеристика і Опис Техноологія вирощування «Чисте поле»(стійкий до гербіциду Євролайтнінг) Ори..
1 900 грн
Ціна НС Імісан Фракція Ціна в Грн НС Імісан Стандарт 1900 грн НС Імісан Экстра 2500 грнХарактеристика і ОписСоняшник Імісан – унікальний у своєму роді гібрид, адже крім класичної стійкості до гербіциду групи імідазоліноні..
1 900 грн
Насіння Соняшника НС Х 494 - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиСоняшника НС Х 494 - середньоранній гібрид. Стійкий до 7 рас та де яких нових форм вовчка. Гібрид толерантний до гербіцидів групи сульфонілсечовини. Призначений для вирощування за технологією СУМО (соняшник під Г..
1 900 грн
Показано з 1 по 16 із 197 (всього 13 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.