Меню
Кошик
Товар відпускається тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Укравіт

Антихрущ - інсектицид, 5 л, Укравіт УкраїнаАнтихрущ - контактно системний інсекто-акарицид забезпечує захист від цілого комплексу шкідників плодово-ягідних насаджень і сільськогосподарських культурДіюча речовина: імідаклоприд, 100 г / л + біфентрин, 100 г / л + ацетаміпрід, 30 г / л Фор..
2 270 грн
Гербіцид Гліфовіт 20 л, Укравіт - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуГліфовіт - системний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення багаторічних (осот, берізка, пирій тощо) та однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видівПрепаративна форма: Розчи..
2 100 грн
Опис і характеристики - Ультрасил - протруйник, 5 л, Укравіт УкраїнаПротруйник Ультрасил - високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб Діюча речовина: тебуконазол, 120 г / л Препаративна форма: текучий концентрат для обробки..
1 850 грн
Ультрасил Дуо - високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.Препаративна форма: Концентрат, який тече для обробки насіння Активна речовина: Тебуконазол 60 г / л, Імазаліл 100 г / л Хімічна група: похідні триазолів + імідазолу..
3 020 грн
Інсектицид Фас — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Фас — високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії групи синтетичних піретроїдів для знищення широкого спектру шкідників культурних рослин.Діюча речовина: Альфа-циперметрин 100 г/л. Хімічна..
1 120 грн
Гербіцид Агент - післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.Препаративна форма: Суспо-емульсіяДіюча речовина: 2-етилгексиловий е..
1 200 грн
Гкрбіцид Антипирій - Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах ріпаку, картоплі, сої та гірчиці.Препаративна форма: Концентрат, що емульгуєтьсяДіюча речовина: Хізалофоп-П-тефуріл 40 г/лХімічна група: Похідні ар..
1 540 грн
Гкрбіцид Варяг - Ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику.Препаративна форма: Концентрат суспензії Діюча речовина: Метолахлор 315 г/л, Тербутилазин 190 г/л Хімічна група: ..
4 170 грн
Опис та характеристики - Командир - гербіцид, 5 л, Укравіт УкраїнаГербіцид командир - грунтовий гербіцид проти однорічних злакових і дводольних бур'янів у посівах сільськогосподарських культурДіюча речовина: кломазон, 480 г / л Препаративна форма: концентрат, емульгується Норма витрати р..
2 440 грн
Гкрбіцид Макстар - Післясходовий системний гербіцид вибіркової дії проти однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, (в т.ч. стійких до 2,4-Д та 2М-4Х) у посівах  сільськогосподарських культур.Препаративна форма: Концентрат, що емульгуєтьсяДіюча речовина: Флу..
3 160 грн
Опис та характеристики - Мастак - гербіцид, 5 л, Укравит УкраїнаГербіцид Мастак - післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних та багаторічних коренепаросткових бур'янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д в посівах сільськогосподарських культурДіюча речовина: клопіралід, 3..
4 030 грн
Гкрбіцид Мортал - Селективний гербіцид контактної та ґрунтової дії від однорічних дводольних та злакових бур’янів у посівах буряків цукрових.Препаративна форма: Концентрат суспензіїДіюча речовина: Етофумезат 500 г/лХімічна група: Похідні бенфуранівТоксичність: Класи..
1 090 грн
Гербіцид Панда - Високоефективний ґрунтовий гербіцид для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру однорічних дводольних та злакових бур’янів.Препаративна форма: Суспо-емульсіяДіюча речовина: Пендиметалін 330 г/лХімічна група: ДипітроаніпіниТоксичність: Класиф..
5 010 грн
Опис і характеристики - Селефіт гербіцид 5 л, Укравіт УкраїнаГербіцид Селефіт - володіє нищівною дією на дводольних видах однорічних бур'янів і деякі види злакових бур'янів. Діапазон застосування препарату, зручність дозування, вигідна ціна і позитивні відгуки про результати..
4 060 грн
Гербіцид Флагман Екстра - Двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів в посівах соїПрепаративна форма: Розчинний концентратДіюча речовина: Бентазон 360 г/л, + ацифлуорфен 160 г/лХімічна група: Бензоті..
13 720 грн
Гербіцид Хортус - Селективний ґрунтовий гербіцид для контролю однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах соняшнику, сої та кукурудзиПрепаративна форма: Концентрат, що емульгуєтьсяДіюча речовина: Ацетохлор 900 г/лХімічна група: ХлорацетомідиТоксичність:&n..
3 670 грн
Діюча речовина Дикват дибромід 150 г/л Виробник Укравіт Препарат-оригінал Реглон Супер Тарна одиниця 20 л Тип препарату десикант контактної дії Культури, на яких використовуються льон, мак, зернові культу..
2 800 грн
Десикант Макс - десикант контактної дії для підсушування посівів сільськогосподарських культур перед збиранням.Діюча речовина: Дикват дибромід, 300 г/л. Препаративна форма: Розчинний концентрат. Хімічна група: Похідні біпіридилію. Максимальна кратність обробок: ..
5 600 грн
Опис і характеристики - Міладар гербіцид, 5 л, УкравітГербіцид Міладар - гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.Діюча речовина: нікосульфурону, 45 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Норма витрати робо..
1 040 грн
Гербіцид Селеніт - післясходовий гербіцид системної дії проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах буряків цукрових, соняшнику, картоплі Діюча речовина: клетодим, 120 г / л Препаративна форма: концентрат, емульгується Норма витрати: 150-250 л/га Культура: цукро..
3 340 грн
Показано з 1 по 20 із 91 (всього 5 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.