Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Протруйники Насіння Зернових, Картоплі, Олійних, Кормових і Технічних Культур - Ціна від 319 грн

Протруйники насіння як надійний фундамент для майбутніх врожаїв

Протруйники насіння - хімічні препарати, які використовуються для передпосівної обробки різних культурних рослин, з метою захисту сходів від хвороб і шкідників рослин.

Передпосадкова захисна обробка насіння на сьогоднішній день відіграє не менш важливу роль для контролю шкідників і небезпечних захворювань культур, ніж внесення пестицидів в підготовлений грунт або по вегетуючих рослинах. Протруювання є невід'ємним процесом для господарств, які прагнуть досягти максимально високих результатів в галузі рослинництва.

Компанії-виробники ЗЗР виконали серйозну роботу, щоб на ринку з'явилася достатня кількість препаратів, які оберігають посадковий матеріал від зараження бактеріями, інфекціями і грибками або пошкодження комахами. Найбільш популярні й ефективні протруйники, які встигли добре зарекомендувати себе на українському ринку, за вигідною ціною можна придбати в нашому магазині.

протруйники насіння

Види протруйників

Протруйники насіння зернових культур діляться на дві основні групи: фунгіцидні та інсектицидні. Незалежно від призначення, вони істотно впливають на майбутній стан посівів і кількість пестицидних обробок полів.

Інсектицидні протруйники

Фунгіцидні протруйники

 1. Застосовуються для захисту насіння і сходів від шкідливих комах, а також їх личинок;
 2. Використовуються рідше, оскільки аграрії часто вважають за краще інсектицидну обробку вже вегетуючих культур;
 3. Захищають від грунтових і наземних шкідників.
 1. Застосовуються для захисту ПОСІВМАТУ і сходів від розвитку зовнішніх або насіннєвих грибкових інфекцій;
 2. Мають широке поширення - багато насіння проходять заводську обробку перед реалізацією;
 3. Часто є єдиним засобом протистояння найнебезпечнішим сажковим захворюваням зернових культур.

Є також комбіновані протруйники насіння, в складі яких присутні одночасно фунгіцидні та інсектицидні активні компоненти. В даний час їх популярність помітно зросла через здатність надавати комплексний захист під час проростання і на ранньому вегетаціонному етапі, а також в цілому підвищувати імунітет рослин.

Де потрібні протруйники насіння

Для захисту майбутнього врожаю рекомендується протравлювати все насіння зернових, олійних, кормових або технічних культур. Це є не тільки ефективною профілактикою проти широкого спектру захворювань і шкідників, але і покращує схожість насіння, а також в цілому позитивно впливає на життєздатність рослин.

Особливе значення має інсектицидне протруювання насіння зернових культур. Пшениця, ячмінь та інші представники даної групи можуть піддаватися впливу небезпечних фітофагів на будь-якому етапі вегетації. Але, завдяки передпосадковій обробці посівного матеріалу, неприємностей можна уникнути.

Протруювання - важливий технологічний етап і при вирощуванні овочевих культур. Перш за все, в інсектицидного захисту однаково потребують як бульби, так і розсада. Вкрай важливі в сільському господарстві на сьогодні протруйники для картоплі, оскільки дана культура є однією з найбільш затребуваних.

Важливість предпосадквої обробки

Незважаючи на те, що протруйники не можуть повністю замінити внесення ЗЗР в період вегетації, вони виступають найважливішим засобом в системі боротьби з захворюваннями та шкідниками сільськогосподарських культур. Ігнорування етапу протруювання насіння призводить до того, що ризик появи вірусних або грибкових інфекцій зростає в рази. Відповідно, пагони і паростки можуть отримати серйозні пошкодження, які неможливо буде усунути за допомогою внесення пестицидів. Аналогічна ситуація і з впливом комах-шкідників.

Захисні функції - це всього лише початок цілої ланки найважливіших процесів, на які впливає застосування препаратів для предпосадкової обробки насіння і бульб. В кінцевому результаті вони допомагають істотно знизити потенційні втрати врожаю, доводячи свою економічну обґрунтованість.

Якщо узагальнити, то сучасні протруйники:

 • знезаражують патогени, які можуть перебувати в грунті, на поверхні, в тому числі в рослинних рештках, або всередині насіння;
 • підвищують стійкість насіння і бульб до широкого спектру інфекцій і грунтових шкідників;
 • покращують польову схожість;
 • підвищують енергію проростання насіння;
 • захищають проростки від захворювань і комах на початкових етапах вегетації;
 • підвищують стійкість до несприятливих погодних умов, особливо в осінньо-зимовий період;
 • сприяють скороченню наступних пестицидних обробок, що веде до зниження витрат і більш високого екологічного виробництва;
 • забезпечують високу результативність та якість врожаю.

Сучасні фунгіцидні, інсектицидні і комбіновані протруйники, які ви можете придбати в нашому магазині, є найвірнішим способом звести до мінімуму ступінь шкідливості захворювань рослин і шкоди від комах, а також гарантувати стабільно високу врожайність культур. Практика доводить, що набагато ефективніше з будь-якого погляду регулярно виконувати передпосівне знезараження насіння і бульб, ніж потім проводити додаткові обробки полів засобами захисту рослин.

У нас не "дорого". У нас - Оригінал!

Антихрущ - інсектицид, 5 л, Укравіт УкраїнаАнтихрущ - контактно системний інсекто-акарицид забезпечує захист від цілого комплексу шкідників плодово-ягідних насаджень і сільськогосподарських культурДіюча речовина: імідаклоприд, 100 г / л + біфентрин, 100 г / л + ацетаміпрід, 30 г / л Фор..
2 210 грн
Діюча речовина Тебуконазол 0,025 кг/л, тирам 0,4 кг/л Виробник Альфа Смарт Агро Об `єм 5 л Тип протруйника Контактно-системний Культури, на яких вико..
1 400 грн
Опис і характеристики протруйника Вінцит ФортеВінцит Форте - трьохкомпонентний системний фунгіцидний протруйник для надійного та тривалого захисту насіння і сходів зернових колосових від широкого спектру хвороб. Вінцит® Форте активно викорінює насіннєву та грунтову інфекцію і запобігає зараж..
2 850 грн
Вітакс протруйник насіння Культура Шкідники Норма витрати препарату Вітакс, л/т Норма витрати робочої рідини, л/т Реєстраційні параметри препарату Зернові Грунтові шкідники сходів ..
560 грн
Дерозал Фунгіцид / Протруйник - Ціна, Опис, Норма внесенняДерозал - універсальний листковий фунгіцид та протруйник  для застосування на зернових культурах, соняшнику і цукрових буряках.Вміст діючої речовини: Карбендазим, 500 г/л Препаративна форма: концентрат суспенз..
2 151 грн
Кінто Дуо Протруйник від BASF AG - Ціна, Інструкція, Характеристики та РекомендаціїКінто Дуо – селективний протруйник для дезінфекції ґрунту і знезараження насіння. Не несе за собою ризику пошкодження сходів після безпосереднього протруювання. Дезінфекція ґрунту – це вісутність ..
4 000 грн
Ламардор Про - формула фунгіцидного протруйника в препаративній формі плинного концентрату суспензії від Bayer. Являє собою новий ефективний комплекс, що складається з 3-х системних діючих речовин, висока активність яких робить препарат революційним засобом в боротьбі з такими збудниками х..
6 000 грн
Опис і характеристики - Паскаль - протруйник, 5 л, Укравіт УкраїнаПротруйник Паскаль - комбінований інсектицидно - фунгіцидний чотирьох компонентний протруйник насіння зернових культур (пшениці та ячменю). Препарат Паскаль використовується проти широкого спектру шкідників і хвороб із стим..
4 510 грн
Опис і характеристики - Ультрасил - протруйник, 5 л, Укравіт УкраїнаПротруйник Ультрасил - високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб Діюча речовина: тебуконазол, 120 г / л Препаративна форма: текучий концентрат для о..
1 430 грн
Ультрасил Дуо - високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.Препаративна форма: Концентрат, який тече для обробки насіння Активна речовина: Тебуконазол 60 г / л, Імазаліл 100 г / л Хімічна група: похідні триазолів + імід..
2 720 грн
Антал трикомпонентний протруйник зернових - Цена за 5 л (є і в 1 л тарі)Антал - протруйник системної дії для обробки насіння зернових культур, що забезпечує надійний захист культури на початкових етапах росту та розвитку культури. Культура Шкідливий об’єкт Норми..
5 630 грн
Протруйник Бригід - високоефективний інсектицидно-фунгіцидний протруйник для захисту насіння від широкого спектру хвороб та шкідників при зберіганні, проростанні, сходах та початкових стадіях розвитку.Діюча речовина: тіаметоксам, 150 г/л + тебуконазол, 50 г/л + азоксистробін, 50 г/л..
3 140 грн
Протруйник Вікінг — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Вікінг — Високоефективний протруйник насіння контактно-системної дії для передпосівної обробки насіння зернових колосових.Діюча речовина: карбоксин, 200 г/л; тирам, 200 г/л. Препаративна форма..
6 610 грн
Номінал Ультра протруйник, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиНомінал Ультра протруйник - Системний інсектицидний протруйник насіння ріпаку і кукурудзи проти комплексу ґрунтових шкідників та шкідників сходів.Діюча речовина: Тіаметоксам, 350 г/л Х..
560 грн
Протруйник Раназол — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Раназол — Економічно вигідний, низькотоксичний протруйник системної дії для захисту насіння зернових колосових від насіннєвої та ґрунтової інфекції.Діюча речовина: тебуконазол, 60 г/л. Препар..
1 921 грн
Протруйник Раназол Ультра — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Раназол Ультра — Протруйник системної дії для захисту сільськогосподарських культур від грибкових захворювань.Діюча речовина: тебуконазол, 120 г/л. Препаративна форма: текучи..
1 500 грн
Протруйник Фаер — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Фаер — Унікальний трикомпонентний фунгіцид контактно-системної дії для протруювання насіння соняшнику і ріпаку від широкого спектру захворювань.Діюча речовина: тирам, 400 г/л; тіабендазол, 20 г/л;..
4 730 грн
Діюча речовина Тіабендазол, 80 г/л, Тебуконазол, 60 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал Віал ТТ Тарна одиниця 5 л. Тип протруйника Системний Культури, на яких застосовується Ячмінь, пшениця,..
2 410 грн
Діюча речовина дифеноконазол 90 г/л, тебуконазол 45 г/л Виробник Август Тарна одиниця 5л Тип дії Комплексний Культури, на яких використовуються Зернові культури.Оплот - комбінований фунгіцидний протруйник із..
2 410 грн
Авідо протруйник насінняДіюча речовина: Тіофанат-метил, 435 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л + цимоксаніл, 15 г/л Препаративна форма: Концентрат, який тече, для обробки насіння Призначення: Спеціалізований трикомпонентний фунгіцидний протруйник для захисту насіння сої від осно..
3 860 грн
Показано з 1 по 20 із 102 (всього 6 сторінок)