Меню
Кошик

Інсектициди від усіх бур'янів - Ціна від 310 грн / 1л

Інсектициди (від лат. Insectum «комаха» + лат. Caedo «вбиваю») - хімічні препарати для знищення шкідливих комах. Застосовуються при дезінсекції. Вони входять в загальну категорію Засоби Захисту Рослин (ЗЗР). Залежно від шляхів, якими інсектициди проникають в організм комахи, їх поділяють на 4 групи - кишкові, контактні, системні, фуміганти.

Якісні та ефективні інсектициди - боремося зі шкідниками разом!

купити інсектициди в УкраїніНе знаєте, як позбутися від шкідників культурних рослин? Все дуже просто, достатньо купити інсектициди. Ми пропонуємо вам якісну продукцію для вашого поля, виноградників, садів, городів, невеликих присадибних ділянок. Інсектицидні препарати - це високотоксичні пестициди, тому підбирайте їх дуже обережно при боротьбі з комахами. Перед тим, як придбати інсектицид, необхідно визначитися з типом шкідників.

Купити інсектициди за вигідною ціною

Щоб отримати якісний врожай, дуже важливо ретельно обробити насіння. Яка основна перевага? Надійний захист починається з посіву! Після обробки знижується екологічне навантаження, препарат міцно прилипає до насіння і надає мінімальний вплив на корисні речовини.

У нас ви можете купити інсектициди оптом за досить вигідною ціною. Ми пропонуємо вашій увазі універсальні препарати, що знищують різні види комах, а також системні, які борються з одним із видів шкідників.

Увага! Якщо постійно використовувати один і той же препарат, у шкідника може виробитися імунітет, тому краще періодично міняти.

Інсектициди системної дії

Внутрішньорослинні препарати транспортуються, потім накопичуються в культурних рослинах. Чинний компонент впливає на біохімічні та фізіологічні процеси. За рахунок зміни клітинного соку культура стає непридатною, шкідник відмовляється вживати її. До основних переваг системних інсектицидів відносяться:

 • тривалий захист рослин;
 • залежність від погоди;
 • імунна активізація рослин.

Крім того, інсектициди системної дії попереджають зараження. Рекомендуємо використовувати даний вид препарату для комах, які ведуть прихований спосіб життя - живуть в тканинах рослини, грунті, коли не можна провести обробку шкідників.

На замітку! Системні інсектициди можна застосовувати при боротьбі з комахами, які є переносниками різних вірусів, інфекцій - плодожеркою, кліщами, тлею.

Ми пропонуємо купити інсектициди в нашому інтернет-магазині. До складу сучасних препаратів входять речовини, які накопичуються в генеративних та вегетативних органах. Таким чином речовина швидко розподіляється всередині, при цьому надійно захищене. За рахунок того, що інсектициди швидко поглинаються, опади не впливають не обробку.

інсектициди

Інсектициди системної дії ідеально підходять для овочів - картоплі, капусти, а також плодів - яблуні, груші і т.д. Якщо ви придбаєте якісні препарати, отримаєте відразу кілька ефектів:

 • мінімізуєте навантаження на різні культури;
 • уникнете низької врожайності;
 • підвищите сортність;
 • значно знизите падалицю.

Інсектициди контактної та системної дії вам підійдуть, якщо кишкових отрут мало. Особливо ефективні препарати проти імаго, личинок. Контактні інсектициди виявляються в тілі шкідника через пори, покриви, дихальні шляхи. Звертаємо вашу увагу, що препарат потрібно підбирати, враховуючи фізіологію паразита. Хітин, наліт воску, щитки знижують ефективність інсектицидів, препарат гірше проникає в комаху.

Що ми рекомендуємо? Точно розраховувати оптимальну норму витрати інсектицидів, враховуючи погоду, наскільки вражений посів. Практично всі шкідники згодом адаптуються до хімікатів, тому не варто захоплюватися тільки одним видом препарату.

Фосфорорганічні інсектициди

За рахунок виділення ферменту АХЕ препарат знищує шкідників. При накопиченні речовини в нервовій тканині порушується функція організму, виникає гіперзбудливість, відбувається серйозне отруєння. Після обробки препаратами шкідники швидко гинуть, настає параліч.

У нашому інтернет-магазині оптимальна ціна на фосфорорганічні інсектициди. Рекомендуємо чергувати препарати, щоб не виникла стійкість. При використанні сполук важливо суворо дотримуватися основних правил безпеки.

У нас ви можете купити інсектициди, в складі яких містяться тіофосфорна і дітіофосфорна кислоти. У грунті ефект помітний через 5 днів, при обробці персика, цитрусових, потрібно почекати близько 50 днів. Стійкі фосфорорганічні інсектициди ми рекомендуємо для обробки персика, яблуні, картоплі, буряка.

Інсектициди широкого спектра дії

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати кілька видів препаратів: 

 • Наповал - інноваційний двокомпонентний інсектицид контактно-системної для захисту від комплексу шкідників;
 • Актуал – фосфорорганічний інсектицид контактно-кишкової дії проти широкого спектру шкідників;
 • СуперБізон – кишковий інсектицид, який має системну дію, Супер Бізон має цілий ряд переваг, порівняно з іншими схожими препаратами, а саме: діє проти більш, ніж тридцяти різних паразитів, має досить високу біологічну ефективність, швидку дію і тривалий період захисту, не токсичний для культурних рослин;
 • Залп - це високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид широкого спектру дії.

Інсектициди широкого спектра дії викликають контактну і кишкову дію на шкідника. Зручно використовувати засіб в таблетках, їх досить потовкти і розбавити водою. Обробка проводиться за допомогою спеціального обприскувача.

Увага! Використовуйте т ільки свіжий розчин, звертаючи увагу на погоду, не повинно бути дощу.

Рослини обробляються інсектицидами вранці або ввечері, щоб попередити загибель бджіл-запилювачів. Важливо рівномірно наносити препарат на стебло і листя.

Мрієте про гарний урожай? Замовляйте інсектициди від шкідників прямо зараз. У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість купити інсектициди за вигідними цінами оптом чи вроздріб. Телефонуйте нам! Ми допоможемо визначитися з оптимальним для вас варіантом, надомо відповідь на всі питання, що цікавлять. Не варто економити на інсектицидах, інакше шкідники значно зменшать ваш урожай.

Антихрущ - інсектицид, 5 л, Укравіт УкраїнаАнтихрущ - контактно системний інсекто-акарицид забезпечує захист від цілого комплексу шкідників плодово-ягідних насаджень і сільськогосподарських культурДіюча речовина: імідаклоприд, 100 г / л + біфентрин, 100 г / л + ацетаміпрід, 30 г / л Фор..
2 090 грн
Інсектицид Атрікс - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Альфа-циперметрин, 100 г/л Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал Фастак Тарна одиниця 5 л Тип інсектицида контактно-си..
1 050 грн
Інсектицид Залп, 5 л від Альфа смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуІнсектицид Залп - це високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид широкого спектру діїХарактеристики інсектициду Залп:Діюча речовина: Хлорпірифос, 500 г/л + Циперметрин, 50 г/л ..
1 440 грн
Інсектицид Канонір - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Імідаклоприд, 700 г/кг Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал Гаучо Тарна одиниця 0.5 кг Тип інсектициду контактно-системни..
650 грн
Інсектицид Канонір Дуо - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100 г/л Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал - Тарна одиниця 1 л Тип інсектици..
900 грн
Контадор Дуо — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиКонтадор Дуо — високоефективний інсектицид системної та контактно-кишкової дії для боротьби проти широкого спектру сисних і листогризучих шкідників.Діюча речовина: імидаклоприд, 300 г/л; лямбда-цигало..
3 162 грн
Інсектицид Наповал, 5 л від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуІнсектицид Наповал - це інноваційний двохкомпонентний інсектицид контактно-системної для захисту від комплексу шкідниківХарактеристики Наповал:Діюча речовина: Імідаклоприд, 300 г/л + а..
3 815 грн
Інсектицид Оперкот Акро - Ціна, як Купити та ІнструкціяНовий високоефективний інсектицид системної, контактної та контактно-кишкової дії проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників з максимальною стартовою активністю та тривалим періодом захисної дії.Діюча речовина: імідакл..
900 грн
Інсектицид Разит, 1 л від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуІнсектицид Разит - це інноваційний трикомпонентний інсекти- цид контактно-системної дії пролонгова- ного захисту від комплексу шкідниківХарактеристики Разит:Діюча речовина: Імідаклоприд,..
900 грн
Інсектицид Фас — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Фас — високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії групи синтетичних піретроїдів для знищення широкого спектру шкідників культурних рослин.Діюча речовина: Альфа-циперметрин 100 г/л. Х..
1 035 грн
Інсектицид Фатрін — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Фатрін — Високоефективний контактно-шлунковий інсектицид для захисту зернових колосових від широкого спектру шкідників.Діюча речовина: альфа-циперметрин, 100 г/л. Препаративна форма: концентра..
1 400 грн
Інсектицид Шаман — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Шаман — Високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур.Діюча речовина: хлорпірифос, 500 г/л; ципермет..
1 650 грн
Інсектицид від Басф - Бі-58 Новий - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводитиБі 58 Новий - високоефективний системний інсектицид широкого спектра дiї для боротьби зі шкiдливими комахами, клiщами на багатьох сільськогосподарських культурах.Характеристика Бі-58 Новий:Ціна Бі-58 Нов..
1 680 грн
Адмірал Інсектицид для Яблунь, Томатів, ОгірківАдмірал - спеціальний інсектицид з проти каліфорнійської щитівки та яблуневої плодожеркиДіюча речовина: пірипроксифен, 100 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Ціна за: 1 л.Поглинання і переміщення&nb..
2 703 грн
Актара - інсектицид, 0,25 л, SyngentaДіюча речовина: тіаметоксам 240 г/л Форма препарату: концентрат суспензії (КС)Вплив Актари на шкідників:Колорадський жук, білокрилка, попелиці, трипси, щитівка, грибний комарик, грунтова мушка.Переваги препарата:Інсектицид Актар..
1 476 грн
Актеллик - інсектицид, 5л, SyngentaАктеллик - несистемний фосфорорганічний інсектоакарицид кишково-контактної дії для захисту складських приміщень і запасів зерна при зберіганні від комплексу комірних шкідниківДіюча речовина: піріміфос-метил, 500 г / л Препаративна форма: концентрат емульсі..
5 140 грн
Інсектицид Актуал, 5 л від Альфа смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуАктуал - це фосфорорганічний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідниківХарактеристики Актуал:Діюча речовина: Піриміфос-метил, 500 г/л Формуляція: Концентрат е..
2 790 грн
Інсектицид Альфа Ацетаміприд, 1 кг від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуІнсектицид Альфа Ацетаміприд - це системний контактно-шлунковий інсектицид проти широкого спектра шкідників.Характеристики Альфа Ацетаміприд:Діюча речовина: Ацетаміприд, 200..
615 грн
Інсектицид Ампліго — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Ампліго — блискавична дія проти шкідників.Діюча речовина: 100 г/л Хлорантраніліпрол, 50 г/л Лямбда-цигалотрин. Препаративна форма: Змішана препаративна форма КС і СК. Тара: К..
15 000 грн
Інсектицид Антигусінь — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Антигусінь — Інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників.Діюча речовина: Лямбда-цигалотрин 50 г/л. Хімічна група: Синтетичні піретроїди..
1 315 грн
Показано з 1 по 20 із 89 (всього 5 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.