Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Купити Насіння Озимого Ріпаку на Посів. Ціна вiд 1850 грн

АгроПлант пропонує вам купити насіння ріпаку озимого і ярого на посів в Україні, звернувши увагу на клімат свого регіону, а також на якість посівного матеріалу, щоб він приносив хороший врожай. Консультанти інтернет-магазину «АгроПлант» допоможуть вам вибрати необхідний гібрид ріпаку.

Насіння ріпаку

Ріпак – це одна з найпопулярніших серед фермерів культура, яка стійка до гліфосату і імідазоліону. Ріпак - рослина однорічного трав'янистого типу, відноситься до сімейства Капустяні. Його особливістю можна назвати стійкість до холоду, але іноді вимагає вологи і родючого грунту. Кращим місцем для вирощування буде помірна зона. Розмноження рослини відбувається за допомогою насіння. Насіння ріпаку існують двох видів - озимі та ярі.

ріпак озимий

Насіння озимого ріпаку

Озимий ріпак належить до найбільш популярного виду даної культури. Особливістю озимого насіння є те, що він дає більший урожай, ніж ярий, незважаючи на вплив погодних умов і вимерзання. Озиме насіння легко перенесуть заморозки до -5 градусів, а вже сформована рослина до -8. Здебільшого, озимий ріпак краще переносить низькі температури, ніж ярий посухи.

Насіння озимого ріпаку в зимовий період покриваються крижаною кіркою, яка часто пошкоджує рослину. Звідси, можуть з'явитися проблеми вимокання та бактеріозу коренів. Навесні, коли процес розвитку в самому розпалі, починає формуватися система стебел і бутонізація, яка триває протягом місяця. Загальний процес вегетації озимого ріпаку відбувається в кілька стадій:

 1. сходи;
 2. поява листя;
 3. утворення розетки листа;
 4. розгалуження;
 5. цвітіння;
 6. утворення стручків;
 7. період стиглості.

Ріпак озимий розвивається повністю протягом 320 днів вегетаційного періоду і після. Все насіння озимого ріпаку умовно діляться на три групи:

 • пізньостиглі (до 310 днів);
 • середньостиглі (від 280 до 310 днів);
 • ранньостиглі (до 20 днів).

Хороший врожай озимого ріпаку залежить не тільки від правильно посадженого насіння, але і його вибору відповідно до місцевості і кліматичних особливостей.

Насіння ярого ріпаку

Ярове насіння стійке до посухи і відрізняється вегетативним періодом до 90 днів. Такий тип добре розвивається при високих температурах і стійкий до гліфосату, а також найбільш продуктивний в період початкового росту. Є достатня кількість насіння ріпаку, яке може відрізнятися не тільки стійкістю до певних кліматичних умов, а й періодом вегітації.

Особливістю ярого типу є стійкість до вилягання і різного роду хвороботворних бактерій. Подібне насіння гарантує однорідне дозрівання, що дозволяє фермеру не побоюватися збору, а просто скористатися прямим комбінуванням.

Ціна на насіння ріпаку

Купити насіння озимого ріпаку в Україні досить просто. Це стосується поширених сортів. Для того щоб придбати більш екзотичні, слід знайти перевіреного постачальника з адекватними цінами. В Україні, насіння ріпаку, ціна яких коливається від 300 грн за 1 кг придбати досить просто. Фасовка здійснюється в мішках з вказанням певної кількості посівного матеріалу у вигляді штук, купити їх можна з приблизними розрахунком для контретной площі поля.

Технології вирощування

Як і будь-яке насіння, ця рослина вимагає дотримання певної технології при вирощуванні. Її правильне використання гарантує фермеру результат, якого він очікує. Існує величезна кількість видів насіння цієї культури, які мають свої особливості, але для посіву варто використовувати найбільш поширені в наших місцях - це гібридні види насіння.

Насіння озимого ріпаку, рекомендується розміщувати на ділянках, які раніше служили для вирощування злакових культур або трави. Поле, яке вже окуповано бур'янами буде не дуже сприятливе, адже це одна з небагатьох культур, яка дуже чутливо ставиться до подібних несприятливих умов. Але є і виключення - це гібриди для технології «Чисте поле».

«Чисте поле» - це спеціальна технологія, яка допомагає не тільки виростити культуру, а й позбутися від бур'янів або просто проігнорувати їх кількість на полі. Ярий ріпак найбільш підходящий для подібного роду посівів. Евролайтінг - це вже знайома технологія закордоном, основою якої є посів насіння зі значною основою гліфосату, яким і є ріпак.

Наступний фактор - це фази розвитку рослини. При посіві, завжди варто враховувати цей фактор. Інтенсивне зростання краще при пізньому розвитку, який допоможе сформувати всю листову поверхню і рослина буде сповнена сил для повноцінної зимівлі. Для раннього посіву, навпаки, краще середній розвиток насіння. Недотримання такого правила, може привести до замерзання рослини. Таким чином, слід точно визначити технологію вирощування озимого ріпаку:

 • вибір правильної ділянки;
 • дотримання фаз розвитку;
 • наявність бур'янів на вибраному полі;
 • вирівнювання верхнього грунтового покриття, особливо для озимого ріпаку;
 • догляд і наявність добрив.

Щоб вирощування культури пройшло успішно, слід купити насіння ріпаку хорошої якості - це основа хорошого врожаю.

Застосування

Незважаючи на простоту, ця рослина застосовується в багатьох напрямках від кулінарії до текстильної промисловості. З нього виходять три основних інгредієнта:

 1. масло;
 2. макуха;
 3. шрот.

Він, в більшості своїй, вирощується для виробництва масла, яке може використовуватися для приготування їжі, виготовлення маргарину й інших не кулінарних галузях. Виробок ерукової кислоти сприяє виготовленню масла. Макуха має повноцінну кількість білка, жирів і базових речовин, які необхідні для годівлі худоби. Шрот може бути використаний в комбікормах, як харчова основа.

Важливою і відповідальною місією являються також квіти рослини в періоди цвітіння, які виконують медоносны функціъ. Саме тому, ціна на деяке насіння трохи вище. Воно може використовуватися для збору відмінного і рідкісного меду. Ріпаковий мед один з цінних. Його основною цінністю є збір меду у диких або домашніх  бджіл, які часто гинуть через непристосованість до зимівлі.

Виробництво в світі

Кількість посіву ріпаку по всьому світу росте, особливо в Україні. Китай, Індія та інші, активно вирощують культуру ярого виду. Озимий ріпак більше на території країн СНД. Способи вирощування часто залежать від подальшого використання врожаю. Для кормових цілей, можна вирощувати і той, і інший практично де завгодно. Для кулінарних потреб, слід більш ретельно підібрати територію і відповідально підійти до технології посадки.

Два роки тому Канада, була першою в світі по збору врожаю, на другому місці Китайська Народна Республіка, а на третьому - Індія. З кожним роком цифри зростають і розширюються можливості рослини. В українських регіонах не всюди поширене подібного роду вирощування культур, але зростання популярності і інтенсивності все ж є.

У нас не "дорого". У нас - Оригінал!

Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant  Тип Озимий ріпак Виробник Pioneer Назва гібриду PT200CL ПТ200ЦЛ Протруєння Фунгіцидне та інсектицидне Група стиглості Середньопіз..
6 650 грн
Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant   Тип Озимий ріпак Виробник Pioneer Назва гібриду PX125CL (ПХ125КЛ) Протруєння Фунгіцидне та інсектицидне Група стиглості Ран..
6 640 грн
Тип Озимій ріпак Виробник Syngenta Назва гібрида Анабелла Протруєння Круїзер OSR Група стиглості Середньопізній Кількість насіння 1,5 млнРіпак Анабелла - середньостиглий високопродуктивн..
3 600 грн
Тип Озимій ріпак Виробник Syngenta Назва гібрида Мартен Протруєння Круїзер OSR Група стиглості Середньоранній Технологія Safecross Кількість насіння 1,5 млнМартен - середньора..
3 600 грн
Тип Озимій ріпак Виробник Syngenta Назва гібрида НК Технік Протруєння Круїзер OSR Група стиглості Середньоранній Технологія Safecross Кількість насіння 1,5 млнНасіння Озимого ..
3 450 грн
Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant   Тип Озимий ріпак Виробник Pioneer Назва гібриду ПР44Д06 (PR44D06) Протруєння Фунгіцидне та інсектицидне Група стиглості Ран..
6 080 грн
Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant   Тип Озимий ріпак Виробник Pioneer Назва гібриду ПР46В21 (PR46W21) Протруєння Фунгіцидне та інсектицидне Група стиглості Сер..
5 360 грн
Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant   Тип Озимий ріпак Виробник Pioneer Назва гібриду ПТ234 (PT234) Протруєння Фунгіцидне та інсектицидне Група стиглості Ранньос..
5 150 грн
Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant   Тип Озимий ріпак Виробник Pioneer Назва гібриду ПТ248 (PT248) Протруєння Фунгіцидне та інсектицидне Група стиглості Середнь..
6 230 грн
Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant   Тип Озимий ріпак (звичайний високорослий) Виробник Pioneer / Brevant Назва гібриду ПТ264 (PT264) Протруєння CRUISER Група стигл..
6 640 грн
Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant   Тип Озимий ріпак (звичайний високорослий) Виробник Pioneer / Brevant Назва гібриду ПТ271 (PT271) Протруєння CRUISER Група стигл..
6 640 грн
  Тип Високорослий для технології Clearfield Виробник Pioneer / Brevant Назва гібриду ПТ279КЛ Група стиглості Ранній Кількість насіння 2 млн Висота рослин, см 155-160 Осінній розвиток ..
6 640 грн
Увага: Тепер весь озимий ріпак Pioneer буде продаватися під новим брендом Brevant   Тип Озимий ріпак Виробник Pioneer Назва гібриду ПХ113 (PX113) Протруєння Фунгіцидне та інсектицидне Група стиглості Середнь..
5 750 грн
  Тип MAXIMUS ® (гібрид із низькою біомасою) Виробник Pioneer / Brevant Назва гібриду ПХ128 Група стиглості Середньостиглий Кількість насіння 2 млн Висота рослин, см 130-140 Осінні..
6 640 грн
Тип Озимій ріпак Виробник Syngenta Назва гібрида Савео Протруєння Круїзер OSR Група стиглості Середньоранній Технологія Safecross Кількість насіння 1,5 млнСавео - середнь..
3 600 грн
Тип Озимій ріпак Виробник Syngenta Назва гібрида Торес Протруєння Круїзер OSR Група стиглості Середньпізній Технологія Safecross Кількість насіння 1,5 млнНасіння Озимого Ріпак..
3 450 грн
Тип Озимій ріпак Виробник Syngenta Назва гібрида Харнас Протруєння Круїзер OSR Група стиглості Середньопізній Кількість насіння 1,5 млнРіпак Харнас - середньостиглий високоврожайний гібр..
3 600 грн
Тип Озимий ріпак Виробник Gabonakutato / Угорщина Назва гібрида Габріелла Протруєння Фунгіцидний протруйник Група стиглості Середньоранній Кількість насіння 2,1 млнПотенційна врожайність:у виробничих умовах 4,5-5,0 т..
2 024 грн
Тип Озимий ріпак Виробник Gabonakutato / Угорщина Назва гібрида ГКХ 0224 Протруєння Фунгіцидний протруйник Група стиглості Середньостиглий Кількість насіння 1,5 млнПотенційна врожайність:у виробничих умовах 4,7-5,5 т..
2 465 грн
Тип Озимий ріпак Виробник Gabonakutato / Угорщина Назва гібрида ГКХ 2624 Протруєння Фунгіцидний протруйник Група стиглості Середньостиглий Кількість насіння 1,5 млнГКХ 2624 - високоврожайний гібрид угорської селекції з в..
2 465 грн
Показано з 1 по 20 із 23 (всього 2 сторінок)