Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Засоби Захисту Рослин компанії Пест.Юей - Каталог Продукції

Протруйник Альберто — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиПротруйник Альберто - Системний інсектицид для обробки насіння з метою захисту від ґрунтових та наземних шкідників.Діюча речовина: Тіаметоксам, 350 г/л Формуляція: Концентрат, який тече, д..
2 020 грн
Фунгіцид Аперол — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиФунгіцид Трономіт - Системний фунгіцид превентивної та куративної дії.Діюча речовина: Тебуконазол, 250 г/л Формуляція: Концентрат, що емульгується Тара: 5 л Норма витрати робочої ріди..
1 710 грн
Бернар - післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів.Діюча речовина: Бентазон, 480 г/л Формуляція: Розчинний концентрат Призначення: Післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур&r..
6 520 грн
Гербіцид Вентура - селективний післясходовий грамініцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів.Діюча речовина: 120 г/л клетодим Формуляція: Концентрат, що емульгується Тара: 5 л Температурні умови застосуваннявід +15 °с до +25 °с Норма витрат..
1 360 грн
Фунгіцид Геймер — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиФунгіцид Геймер - Системний фунгіцид превентивної та куративної дії для захисту від широкого спектру збудників хвороб рослин.Діюча речовина: Флутриафол, 250 г/л Формуляція: Концентрат сус..
1 800 грн
Гербіцид Джуліан - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Джуліан - пслясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних і деяких багаторічних дводольних, в т.ч. стійких до 2,4-Д та МЦПА, бур’янів.Діюча речовина: Дикамба..
1 850 грн
Фунгіцид Зидан — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиФунгіцид Зидан - Локально-системний фунгіцид захисної та куративної дії.Діюча речовина: Карбендазим, 500 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Тара: 10 л Норма витрати робочої рідини: 2..
1 900 грн
Гербіцид Кафаро - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Кафаро - універсальний селективний грамініцид проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів.Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил, 50 г/л Формуляція: Концентрат, що емульгується ..
1 900 грн
Протруйник Лайнер — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиПротруйник Лайнер - Системний інсектицид контактно-кишкової дії для обробки насіння з метою захисту рослин від широкого спектру шкідників.Діюча речовина: Імідаклоприд, 600 г/л Формуляція: Ко..
3 190 грн
Інсектицид Лютер — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиІнсектицид Лютер - Високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії із групи синтетичних піретроїдів проти широкого спектру шкідників.Діюча речовина: Альфа-циперметрин, 100 г/л Формуляція: ..
950 грн
Протруйник Медіан — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиПротруйник Медіан - Системний фунгіцид для протруювання насіння превентивної та куративної дії.Діюча речовина: Тебуконазол, 120 г/л Формуляція: Концентрат, який тече, для обробки насіння Т..
1 370 грн
Інсектицид Полкар — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиІнсектицид Полкар - Системний контактно-шлунковий інсектицид проти широкого спектру шкідників.Діюча речовина: Ацетаміприд, 200 г/кг Формуляція: Розчинний порошок Тара: 0,1; 0,5; 1 кг Нор..
420 грн
Гербіцид Прагмат - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Прагмат - Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та дводольних бур’янів.Діюча речовина: Ацетохлор, 900 г/л Формуляція: Концентрат, що емульгується Тара: 20 л..
3 360 грн
Гербіцид Пристар - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Пристар - Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів.Діюча речовина: Трибенурон-метил, 750 г/кг Формуляція: Гранули, що ..
700 грн
Гербіцид Просперо - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Просперо - Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів.Діюча речовина: Прометрин, 500 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Тар..
2 770 грн
Гербіцид Пунктир - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Пунктир - Післясходовий гербіцид системної дії проти однорічних, багаторічних злакових та деяких однорічних дводольних бур’янів.Діюча речовина: Нікосульфурон, 750 г/кг Формуляція:..
1 010 грн
Гербіцид Спінер - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Спінер - Системний гербіцид-десикант суцільної дії.Діюча речовина: Гліфосат кислота, 360 г/л (у формі ізопропіламінної солі) Формуляція: Розчинний концентрат Тара: 20 л Нор..
2 020 грн
Гербіцид Стівен - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Стівен - Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та деяких однорічних широколистих бур’янів.Діюча речовина: Пропізохлор, 720 г/л Формуляція: Концентрат, що ..
4 060 грн
Гербіцид Тиберій - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Тиберій - Комбінований післясходовий гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних та багаторічних дводольних бур’янів.Діюча речовина: Тифенсу..
1 120 грн
Гербіцид Торино - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Торино - Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних, в т.ч. стійких до 2,4-Д, бур’янів.Діюча речовина: Тифенсульфурон-метил, 750 г/кг Формуляція: ..
280 грн
Показано з 1 по 20 із 22 (всього 2 сторінок)