Меню
Кошик

Товар продається для площ від 1 га! - Ми не продаємо для дачі, саду та городу.

Нуфарм

Клінік - системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних злакових і дводольних бур'янівОпис і характеристики - Клінік в.р. - гербіцид, (20 л), NufarmДіюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г / лПрепаративна форма: водний..
2 400 грн
2M-4X Гербіцид для Хвоща Польового2M-4X - гербіцид проти дводольних бур’янів, в т. ч. хвоща польового у посівах 19-ти культур.Діюча речовина: МЦПА у формі диметиламінної солі, 750 г/л Препаративна форма: водорозчинний концентрат Ціна за: 20 л.Поглинання і пе..
5 520 грн
Агрітокс Гербицид для Зернових, Бобових, Кормових і Технічних культурАгрітокс - гербіцид проти дводольних бур'янів у посівах зернових, бобових, кормових і технічних культур.Діюча речовина: МЦПА у формі солей диметиламінної, натрію і калію, 500 г / л Препаративна форма: розчинний..
1 880 грн
Адмірал Інсектицид для Яблунь, Томатів, ОгірківАдмірал - спеціальний інсектицид з проти каліфорнійської щитівки та яблуневої плодожеркиДіюча речовина: пірипроксифен, 100 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Ціна за: 1 л.Поглинання і переміщення у росли..
2 970 грн
Астрал Гербіцид для КукурузиАстрал - гербіцид з покращеною формуляцією для контролю злакових та деяких дводольних бур’янів до 10 - го листа кукурудзи.Діюча речовина: нікосульфурон, 40 г/л Препаративна форма: масляна дисперсія Ціна за: 5 л.Поглинання і переміщення ..
2 100 грн
Астрал Комбі Гербіцид для Злакових і КукурудзиАстрал Комбі - гербіцид з покращеною формуляцією для контролю злакових та деяких дводольних бур’янів до 10 - го листа кукурудзи.Діюча речовина: нікосульфурон, 40 г/л Препаративна форма: масляна дисперсія Ціна за: 5 ..
6 440 грн
Бетапур Гербіцид для Цукрових БуряківБетапур - гербіцид проти однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів у посівах цукрових буряківДіюча речовина: десмедифам + фенмедифам + етофумезат, 70 г/л + 90 г/л + 110 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Цін..
2 540 грн
Вінес Гербицид для соняшника та соїВінес - гербіцид системний післясходовий гербіцид з ґрунтовою дією для боротьби з дводольними та злаковими бур’янами в посівах соняшника та сої.Діюча речовина: імазамокс, 40 г/л Препаративна форма: розчинний концентрат Упаковка: 10 л...
7 340 грн
Денді Інсектицид для Посіва Зернових та Технічних КультурДенді - двокомпонентний інсектицид для контролю широкого спектру шкідників у посівах зернових та технічних культурДіюча речовина: хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л Препаративна форма: концентрат ем..
2 140 грн
Дікопур Топ 464 Гербіцид для Кукурузи та Зернових КолосовихДікопур Топ 464 - гербіцид проти осоту та берізки в посівах кукурудзи та зернових колосових.Діюча речовина: 2,4-Д + дикамба у формі диметиламінної солі, 344 г/л + 120 г/л Препаративна форма: водорозчинний концентрат Ціна за..
3 330 грн
Дікопур Ф600 Гербіцид для Кукурузи та Зернових КолосовихДікопур Ф600 - гербіцид проти дводольних бур’янів в посівах зернових колосових культур і кукурудзи. Дозволений для авіаобробки.Діюча речовина: 2,4 – дихлорфеноксиоцтова кислота у формі диметиламінної солі, 600 г/л Препар..
4 480 грн
Зеагран 350 Гербіцид для КукурудзиЗеагран 350 - системний гербіцид з грунтовою дією для кукурудзиДіюча речовина: бромоксиніл+ тербутилазин, 100 г/л + 250 г/л Препаративна форма: суспо – емульсія Ціна за: 5 л.Поглинання і переміщення у рослиніПоглинається листям..
2 220 грн
Кайзо Інсектицид для Пшениці, Цукрових буряків, Ріпи, Кукурудзи, Томатів, КартопліКайзо - сгранульований піретроїд Нуфарм з репелентними властивостямиДіюча речовина: лямбда – цигалотрин, 50 г/кг Препаративна форма: гранули,що диспергуються у воді Ціна за: ..
450 грн
Кідека Гербицид для КукурудзиКідека — системний післясходовий гербіцид з ґрунтовою дією для боротьби з дводольними та деякими злаковими бур’янами в посівах кукурудзиДіюча речовина: мезотріон, 100 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: 5 л.Поглина..
2 630 грн
Клінік Ікстрим Гербицид для Екстремальних погодних умовКлінік Ікстрим — спеціальний гербіцид суцільної дії для екстремальних погодних умовДіюча речовина: гліфосат у вигляді ізопропіламінної та калійної солей, 540 г/л Препаративна форма: розчинний концентрат Упаковка: 20 ..
4 000 грн
Клінік Макс Гербицид Суцільної діїКлінік Макс — перший гербіцид суцільної дії, що містить 2,4-Д+гліфосатДіюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 240 г/л + 2,4 Д кислота, 160 г/л Препаративна форма: водорозчинний концентрат Упаковка: 20 л.Поглинання і перем..
4 200 грн
Клозе 480 Гербіцид для Сої, РіпакаКлозе 480 — до- та післясходовий гербіцид проти однорічних злакових та дводольних бур’янів в посівах сої та ріпакуДіюча речовина: кломазон 480 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упаковка: 5 л.Поглинання і переміщення&nb..
7 870 грн
Компакт Плюс 25 Фунгіцид для захисту Зернових культур та Цукрових БуряківКомпакт Плюс 25 - системний фунгіцид для захисту зернових культур та цукрових буряківДіюча речовина: флутріафол, 250 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Ціна за: 5 л.Поглинання і пер..
2 860 грн
Купроксат Фунгіцид для Картоплі, Винограду, Томатів, Яблуні, Соняшнику,СоїКупроксат - контактний мідьвмісний фунгіцид для захисту сої, соняшника, овочевих та плодових культурДіюча речовина: сульфат міді триосновний, 345 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Ці..
4 760 грн
Макас Фунгіцид для захисту Зернових культур та СоняшникуМакас - фунгіцид системної дії для захисту зернових культур та соняшнику від основних хворобДіюча речовина: карбендазим, 500 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Ціна за: 5 л.Поглинання і переміщ..
1 580 грн
Показано з 1 по 20 із 36 (всього 2 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.