Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Нопосон Агро Купити в Україні

Протруйник Бригід - високоефективний інсектицидно-фунгіцидний протруйник для захисту насіння від широкого спектру хвороб та шкідників при зберіганні, проростанні, сходах та початкових стадіях розвитку.Діюча речовина: тіаметоксам, 150 г/л + тебуконазол, 50 г/л + азоксистробін, 50 г/л..
3 190 грн
Десикант Спека - високоефективний десикант суцільної дії для дозрівання та передзбирального підсушування сільськогосподарських культур.Діюча речовина: дикват дибромід, 150 г/л Препаративна форма: водорозчинний концентратПереваги десиканта СпекаШвидка та потужна дія. Прискорен..
2 620 грн
Гербіцид Аватар - основний ґрунтовий селективний гербіцид для досходового застосування на посівах кукурудзи, соняшнику та сої.Діюча речовина: ацетохлор, 900 г/л Препаративна форма: концентрат емульсіїПеревагиЕфективний досходовий контроль бур’янів. Захист культури ..
3 480 грн
Інсектицид Акінак - високоефективний контактно-системний інсектицид для тривалого захисту сільськогосподарських культур проти більшості гризучих та сисних комахДіюча речовина: імідаклоприд, 150 г/л + лямбда-цигалотрин, 50 г/л Препаративна форма: концентрат суспензіїПере..
2 560 грн
Гербіцид Балор - селективний післясходовий гербіцид для контролю однорічних і багаторічних злакових бур’янів та падалиці зернових культур на посівах ріпаку, соняшнику, сої та інших культурДіюча речовина: хізалофоп-п-етил, 125 г/л Препаративна форма: концентрат емульсіїПерев..
1 610 грн
Гербіцид Беленус - системний селективний гербіцид ґрунтової дії для захисту кукудзи, соняшнику, сої, ріпаку та інших культур від однорічних злакових і дводольних бур’янівДіюча речовина: пропізохлор, 720 г/л Препаративна форма: концентрат емульсіїПереваги гербіцида Беле..
4 270 грн
Фунгіцид Блок - системний фунгіцид з рістрегулюючими властивостями для захисту зернових культур, ріпаку, цукрових буряків проти комплексу найбільш шкодочинних хвороб, та озимих – від переростанняДіюча речовина: тебуконазол, 250 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії ..
1 880 грн
Гербіцид Гефест - високоефективний гербіцид загальної системної дії для боротьби з широким спектром бур’янів на землях сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення.Діюча речовина: Ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л; 360 г/л в кислотному еквіваленті Препарат..
1 970 грн
Гербіцид гроза - системний ґрунтовий та страховий гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних та однодольних бур’янів на посівах картоплі, томатів, сої та люцерниДіюча речовина: метрибузин, 700 г/кг Препаративна форма: водорозчинні гранулиПереваги гербіцида..
630 грн
Фунгіцид Карбон - контактно-системний фунгіцид для контролю більшості важких захворювань зернових культур, цукрових буряків та садуДіюча речовина: флутріафол, 250 г/л Препаративна форма: концентрат суспензіїПереваги фунгіцида КарбонЕфективна контактно-системна дія. ..
2 050 грн
Фунгіцид Кевлар - універсальний системний фунгіцид для захисту зернових культур, соняшника та цукрових буряків.Діюча речовина: карбендазим, 500 г/л Препаративна форма: концентрат суспензіїПереваги фунгіцида КевларШирокий спектр захисту від патогенів з ґрунту та насіння. Профі..
1 080 грн
Гербіцид Ковчег - селективний післясходовий контактний гербіцид для захисту бобових та зернових культур від однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2,4д та 2м-4хДіюча речовина: бентазон, 480 г/л Препаративна форма: водорозчинний ко..
8 210 грн
Фунгіцид Міланіт - системний двокомпонентний фунгіцид для захисту та профілактики комплексу хвороб зернових культурДіюча речовина: пропіконазол, 150 г/л + тріадимефон, 150 г/л Препаративна форма: концентрат емульсіїПереваги фунгіцида МіланітКонтроль широкого спектру листко..
2 450 грн
Інсектицид Нірвана - двокомпонентний інсектицид комбінованої дії для боротьби з широким спектром шкідників.Діюча речовина: хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л Препаративна форма: концентрат емульсіїПереваги інсектицида НірванаШирокий спектр інсектицидної дії, в..
1 420 грн
Гербіцид Сатіс - системний післясходовий гербіцид для захисту зернових культур та кукурудзи від однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі, стійких до сульфонілсечовинДіюча речовина: 2,4-д 2 - етилгексиловий ефір, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/лПрепарати..
1 070 грн
Гербіцид Софіт - високоефективний ґрунтовий селективний гербіцид, невід’ємна складова захисту соняшнику, овочевих та інших культур від однорічних дводольних та деяких злакових бур’янівДіюча речовина: прометрин, 500 г/л Препаративна форма: концентрат суспензіїПереваги ..
3 130 грн
Гербіцид Тітон - післясходовий системний селективний гербіцид для контролю однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзиДіюча речовина: нікосульфурон, 80 г/л Препаративна форма: олійна дисперсіяПеревагиВисокий рівень селекти..
5 676 грн
Гербіцид Торлайтінг - системний післясходовий гербіцид для боротьби зі злаковими та дводольними бур’янами у посівах соняшнику, стійкого до гербіцидів групи імідазолінонівДіюча речовина: імазапір,15 г/л + імазамокс, 33 г/л Препаративна форма: розчинний концентратПереваг..
4 100 грн
Гербіцид Хепі Хтар - селективний післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур’янами у посівах зернових культурДіюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг Препаративна форма: водорозчинні гранулиПереваги гербіцида Хепі СтарВисокоефективний контроль злісних бур&rsqu..
600 грн
Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)