Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Нертус

Контадор Дуо — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиКонтадор Дуо — високоефективний інсектицид системної та контактно-кишкової дії для боротьби проти широкого спектру сисних і листогризучих шкідників.Діюча речовина: імидаклоприд, 300 г/л; лямбда-цигало..
3 500 грн
Інсектицид Фатрін — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Фатрін — Високоефективний контактно-шлунковий інсектицид для захисту зернових колосових від широкого спектру шкідників.Діюча речовина: альфа-циперметрин, 100 г/л. Препаративна форма: концентра..
1 400 грн
Інсектицид Шаман — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Шаман — Високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур.Діюча речовина: хлорпірифос, 500 г/л; ципермет..
1 900 грн
Антал трикомпонентний протруйник зернових - Цена за 5 л (є і в 1 л тарі)Антал - протруйник системної дії для обробки насіння зернових культур, що забезпечує надійний захист культури на початкових етапах росту та розвитку культури. Культура Шкідливий об’єкт Норми..
5 630 грн
Протруйник Вікінг — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Вікінг — Високоефективний протруйник насіння контактно-системної дії для передпосівної обробки насіння зернових колосових.Діюча речовина: карбоксин, 200 г/л; тирам, 200 г/л. Препаративна форма..
6 610 грн
Гербіцид Грізний — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Грізний — післясходовий системний гербіцид для боротьби з широким спектром двосім'ядольних бур'янів у посівах зернових колосових культур.Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг. Препар..
640 грн
Грозний Експерт - гербіцид системної дії, спеціально призначений для боротьби з багаторічними і однорічними бур'янами на посівах соняшнику після появи сходів культурних рослин.Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г / кг Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуляція: водороз..
670 грн
Гербіцид Євро-Ланг, 5л від Нертус - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуЄвро-Ланг - Гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних злакових та дводольних бур’янів в посівах гібридів соняшника, генетично стійких до гербіцидів із групи імідазоліно..
1 820 грн
Гербіцид Євроленд — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Євроленд — Гербіцид системної та ґрунтової дії для знищення однорічних дводольних та злакових бур’янів у посівах соняшнику (сорти, стійкі до речовин групи імідазолінонів).Діюча речовина: іма..
2 380 грн
Гербіцид Майтус - Ціна, як Купити та ІнструкціяГербіцид Майтус - Післясходовий гербіцид для контролю основних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.Діюча речовина: похідні сульфонілсечовини Виробник: Сінокем Хебеї Корпорейшн, Китай Формуляція: водорозчин..
750 грн
Гербіцид Пріус — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Пріус — Двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для боротьби з однорічними та деякими багаторічними бур’янами в посівах зернових колосових та кукурудзи.Діюча речовина: флорасулам, ..
1 540 грн
Протруйник Раназол — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Раназол — Економічно вигідний, низькотоксичний протруйник системної дії для захисту насіння зернових колосових від насіннєвої та ґрунтової інфекції.Діюча речовина: тебуконазол, 60 г/л. Препар..
1 921 грн
Протруйник Раназол Ультра — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Раназол Ультра — Протруйник системної дії для захисту сільськогосподарських культур від грибкових захворювань.Діюча речовина: тебуконазол, 120 г/л. Препаративна форма: текучи..
1 500 грн
Гербіцид Серп 5 л, Нертус - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуГербіцид Серп - системний високоефективний післясходовий гербіцид для знищення широкого спектру однорічних злакових та дводольних бур’янів в посівах сої.Діюча речовина: імазетапір, 100 г/л ..
1 460 грн
Десикант Скорпіон - десикант контактної дії. Застосовується для зниження вологості зерна та припинення розвитку й поширення захворювань соняшнику за рахунок підсушування рослин перед збиранням.Діюча речовина: дикват, 150 г/л Виробник: Петерс енд Бург, Лтд, Угорщина ..
3 360 грн
Протруйник Фаер — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Фаер — Унікальний трикомпонентний фунгіцид контактно-системної дії для протруювання насіння соняшнику і ріпаку від широкого спектру захворювань.Діюча речовина: тирам, 400 г/л; тіабендазол, 20 г/л;..
4 730 грн
Гербіцид Цетодим — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Цетодим — Післясходовий гербіцид системної дії для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур’янами.Діюча речовина: клетодим, 240 г/л. Препаративна форма: концентрат емульсії.&nb..
900 грн
Насіння соняшнику Рімісол - ідеальний варіант гібрида соняшнику для вирощування на територіях, де є осередки вовчка. Обробка гербіцидами Евролайтінг, Євро Ланг, Імпекс Дуо. Девайс Ультра з нормою 1-1,2 л / га дозволяє знищити вовчка, який паразитує на ваших полях.Особливість гібрида РімісолСтебл..
1 900 грн
Насіння Соняшника НСХ 6044 — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиРанньостиглий гібрид. Стійкий до 6 рас та деяких нових форм вовчка.Густота стояння рослин перед збиранням: 55-60 тис/га (лісостеп) 55-50 тис/га (степ). Рекомендована зона вирощування: степ, лісостеп.Основні х..
1 900 грн
Фунгіцид системної дії для захисту соняшнику, ріпаку, сої від широкого спектру хворобДіюча речовина:  тебуконазол, 162,5 г/л; тіабендазол, 250 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Форма випуску: концентрат суспензії Тарна одиниця: каністра, 5 лОсновні перевагиВи..
5 350 грн
Показано з 1 по 20 із 95 (всього 5 сторінок)