Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Май Агро Сід / May Seed - Каталог Насіння (Турецька Cелекція)

Армада КЛ
Вирощено в Туреччині
Соняшник Армада CL - Стабільний пластичний гібрид за системою ClearfieldПереваги Армада CLвисоковрожайний гібрид стійкий до вилягання невибагливий до типу грунту дуже стійкий до посушливих та інших стресових умов висока стійкість до осипанняХарактеристика і Опи..
3 220 грн
Дует КЛ
Вирощено в Туреччині
Соняшник Дует КЛ - Ранній гібрид, лідер по врожайності за системою ClearfieldПереваги Дует CLранньостиглий гібрид стійкий до вилягання стійкий до гербіцидів групи імідозолінів Clearfield стійкий до несправжньої борошнистої роси (раса PL 6) потенціал високої..
3 640 грн
М96КЛ02
Вирощено в Туреччині
Соняшник М96КЛ02 - призначений для вирощування за технологією Clearfield.Переваги М96КЛ02Середньоранній гібрид Гібрид призначений для виробничої системи Стійкий до 8 рас вовчка (раси А-Н) Високо толерантний до несправжньої борошнистої роси Стійкий до всіх рас вовчка..
3 560 грн
М98КЛ88
Вирощено в Туреччині
Соняшник М98КЛ88 - призначений для вирощування за технологією Clearfield.Переваги М98КЛ88Середньоранній гібрид Гібрид призначений для виробничої системи Високо толерантний до несправжньої борошнистої роси Стійкий до всіх рас вовчка Стійкий до вилягання Високо..
3 560 грн
Метеор CL
Вирощено в Туреччині
Соняшник Метеор CL - Стійкість до вовчка (А-Н) в поєднанні з системою ClearfieldПереваги Метеор CLранньостиглий гібрид стійкий до 8 рас вовчка (раси А-Н) стійкий до переноспорозу стійкий до гербіцидів групи імідозолінів Clearfield стійкий до несправжньої борошни..
3 440 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)