Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Life Force Ukraine

Ціна на Гумат ЛФ 20 Гумат Об'єм Ціна в Грн Гумат ЛФ 20 1 л 170 грн Гумат ЛФ 20 10 л 1550 грнГумат калію/натрію з мікроелементами Humate LF20Гумат ЛФ 20 Humate LF 20 - це концентроване органо-мінеральне добриво.Ст..
1 550 грн
Листова підживка ЛФ Бобовий Турбо - для Сої та ГорохуБобовий Турбо - концентрований розчин мікроелементів, полісахаридами та l-амінокислотамиБобовий Турбо - це комплекс вільних L-амінокислот — готовий будівельний матеріал рослинного походження. Поєднання L-амінокислот із макро- та мікр..
1 900 грн
Органо-мінеральне добриво БОР 150 (лужний)БОР 150 (лужний) - висококонцентроване органо-мінеральне добриво у вигляді коламіну, додатково збагачене азотом і біологічно-активними речовинами.Склад БОР 150 (лужний) Бор (В) w/w 11 % Азот (N) 7,5 % Біологічн..
1 000 грн
Листова підживка ЛФ Кукурудза Турбо - концентрований розчин мікроелементів, полісахаридами та l-амінокислотамиКукурудза Турбо - комлекс хелатованих сполук, направлений на стимуляцію розвитку рослин, покращення кількісних та якісних показників продукції. Висококонцентрований комплекс для кукур..
1 800 грн
Листова підживка Олійний Турбо - концентрований розчин мікроелементів, полісахаридами та l-амінокислотамиОлійний Турбо - амінохелатний комплекс мікро- та макроелементів для підживлення ріпаку та соняшнику. Завдяки органічній формі стимулює ріст, підвищує стійкість до несприятливих умов навкол..
1 900 грн
Концентрований (150 г/л) рідкий хелат цинку - Цинк 150Цинк 150 - концентрований рідкий хелат цинку, хелатований едта та органічними кислотами.Склад Цинк 150 Цинк (Zn) 15 % Азот (N) 10 % Сірка (SO3) 13,5 % Біологічно-активні речовини 5 % ..
1 300 грн
Аміно Х
Новинка
Аміно Х - Мікродобриво, Стимулятор росту і Антистрессант для РослинАміно Х - Концентрований енергетичний комплекс фітогормонів, амінокислот рослинного та бактеріального походженняСклад антистресанта Аміно Х Вільні L-амінокислоти 250 г/л Фіто..
1 900 грн
Рідкий енергетичний комплекс Антистрес 03Антистрес 03 / Antistress 03 - Рідкий висококонцентрований комплекс на основі екстракту морських воростей, амінокислот, фульвокислот та гумінових кислот, збагачене макро- і мікроелементамиОсновна функція – швидке виведення росли..
3 300 грн
БОР 100 LF (бор 9%) — висококонцентроване органо-мінеральне добриво, додатково збагачене азотом і біологічно-активними речовинами, які виступають провідниками бору в рослини. Попереджує виникнення фізіологічних захворювань рослин (гнилій сердечка, розтріскування кореневої шийки, фомозу, фомопс..
1 000 грн
Гумат калію / натрію з мікроелементами Humate 500Гумат 500 - 100% розчинний органічний препарат на основі калійних солей гумінових кислот, фульвових кислот і суміші мікроелементів.СОСТАВ Humate 500: Солі фульвових кислот 250 г/л Солі гумінових кислот 250 г/л ..
3 300 грн
Гумат Аміно - концентрований розчин вільних l–амінокислот, солей гумінових кислот і мікроелементів природного походження.Завдяки високому вмісту вільних L–амінокис- лот рослинного походження відбувається першочергове їх засвоєння від 0,5 до 3 годин, що швидко відновлює обмінні процес..
1 800 грн
Гумат кремній (si) - концентрований розчин із високим вмістом кремнію, солей гумінових кислот, вільних l–амінокислот і мікроелементів природного походження.Завдяки високому вмісту кремнію (SI) у гідрофосфатній формі збільшується водоутримуюча здатність та ефективність обмінних процесів, що..
1 900 грн
Гумат Старт - концентрований розчин із високим вмістом екстракту морских водоростей, солей гумінових кислот, амінокислот і мікроелементів природного походженняЕкстракт морских водоростей має високий вміст фітогормонів:цитокініни — посилюють поділ клітин; ауксини — стимулюють..
1 700 грн
Зерновий Турбо - концентрований розчин вільних l-амінокислот у поєднанні із макро- та мікроелементами, полісахаридами та l-амінокислотами.Концентрований комплекс амінокислот — готовий будівельний матеріал рослинного походження. Поєднання L-амінокислот із макро- та мікроелементами швидко ві..
1 800 грн
Нептун ph–коректор Кислий - висококонцентрований буфер призначений для зниження ph робочого розчину в сторону кислого середовищаЗа рахунок здатності перетворювати робочий розчин в буферний розчин покращує проникність і засвоювання гербіцидів, завдяки розчиненню воскових шарів листкової по..
1 100 грн
Нептун ph–коректор стабілізатор - висококонцентрований багатофунк- ціональний буфер призначений для стабілізації рh робочого розчину з кислого та лужного середовища до нейтрального ph 6,5-7,5Надає робочому розчину властивостей гідросульфатно амінного буферу, що покращує проникність і засв..
1 350 грн
Пмк-д "деструкція" - поліфункціональний біопродуцент - концентрований розчин спор агресивних бактерій, грибів і актиноміцетів, які розкладають післяжнивні рештки.Целюлозолітичні штами бактерій і грибів швидко руйнують лігнін і целюлозу, що поси- лює процес мінералізації органічних решт..
1 000 грн
Пмк-зр "захист рослин" - поліфункціональний біопродуцент - концентрований розчин бактерій і грибів з ярко вираженою фунгіцидною дією призначений для знищення шкідливих патогенів на листковій поверхні та в прикореневій зоні. Проявляє синергічну дію в суміші з фунгіцидами. Живі мікр..
1 200 грн
Пмк-у "унiверсальний" - поліфункціональний біопродуцент - азотофіксатор фосформобілізатор концентрований розчин спор бактерій і грибів, призначений для покращення ґрунтового живлення рослинВисока концентрація бактерій і грибів синер- гічно працює із кореневою системою та ґрун- товою мі..
1 200 грн
Турболип Біоприлипач - висококонцентрований біокомплекс, призначений для рівномірного розподілу та закріплення робочого розчину на листковій поверхні та грунті (з грунтовими гербіцидами)Високий вміст поверхнево-активних речовин отриманих при культивації мікроорганізмів роду Pseudomonas, карбокси..
1 110 грн
Показано з 1 по 20 із 31 (всього 2 сторінок)