Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Хімагромаркетинг

Вітакс протруйник насіння Культура Шкідники Норма витрати препарату Вітакс, л/т Норма витрати робочої рідини, л/т Реєстраційні параметри препарату Зернові Грунтові шкідники сходів ..
750 грн
Кратос гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид Кратос - грунтовий досходовий гербіцид для контролю однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах соняшнику кукурудзи та інших економічно значущих культур.Форма препарату та діюча речовина: концен..
1 710 грн
Інсектицид Оперкот Акро - Ціна, як Купити та ІнструкціяНовий високоефективний інсектицид системної, контактної та контактно-кишкової дії проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників з максимальною стартовою активністю та тривалим періодом захисної дії.Діюча речовина: імідаклопри..
810 грн
Позитив Плюс гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиДіюча речовина: прометрин, 500 г/л Хімічний клас: триазини Препаративна форма: концентрат емульсії (КЕ)Упаковка:каністри 10 лТривалість захисної дії:захисна дія гербіциду здійснюється протягом ..
1 680 грн
Авангард гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиАвангард гербіцид - грунтовий гербіцид для захисту посівів цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, сої, гороху, ріпаку, картоплі, томатів (розсада), капуста (розсада) і кавунів від однорічних злакових та деяких однорічних дводольних ..
2 180 грн
Амадор гербіцид - Купити, Ціна, Опис і ХарактеристикиАмадор гербіцид - системний післясходовий селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур’янами, в тому числі з під маренником чіпким в посівах зернових колосових культур.Діюча речовина: амідосульфурон, 750 г / кг Хімі..
2 520 грн
Фунгіцид Бродвей — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Бродвей — Фунгіцид, що має захисну, лікувальну і викорінювальну дію для захисту виноградників від мілдью, оїдіуму і сірої гнилі.Діюча речовина: азоксистробін 250 г/л. Хімічна група: ..
3 700 грн
Вождь гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид Вождь - Препарат використовується для захисту кукурудзи від однорічних злакових і практично всіх дводольних бур’янів. Пригнічує пирій повзучий і чистець болотнийДіюча речовина: S–метолахлор, ..
2 180 грн
2,4-Д Актив гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид 2,4 Актив - системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах зернових колосових культур та кукурудзи.Форма препарату та діюча речовина: Концентрат ем..
2 180 грн
Герсотіл гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГерсотіл - системний післясходовий селективний гербіцид, який забезпечує ефективну боротьбу з більшістю однорічних і багаторічних дводольних бур'янів, включаючи стійкі види 2,4-Д, в посівах зернових колосових культурДіюч..
1 000 грн
Горизонт гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГоризонт - селективний трикомпонентний листовий та ґрунтовий гербіцид, що застосовується в післясходовий період для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур'янами при вирощуванні цукрових, кормов..
4 200 грн
Мікодин гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиМікодин - системний післясходовий селективний гербіцид для знищення однорічних і багаторічних широколистих бур'янів, зокрема стійких до 2,4-Д і МЦПА, в посівах пшениці, ячменю і кукурудзи.Форма препарату та діюча речовина: водор..
2 300 грн
Норвел гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид Норвел - Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур’янами, в тому числі з пирієм повзучим і свинориєм в посівах буряку цукрового, соняшнику, ріпаку, сої та і..
2 270 грн
Норвел Екстра гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид Норвел - Селективний післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур’янами в посівах соняшнику та цукрових буряків. Діюча речовина Хізалофо..
1 760 грн
Пріоритет гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид Пріоритет - післясходовий системний гербіцид для знищення багаторічних і однорічних злакових та деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.Форма препарату та діюча речовина: концентрат суспензії, ..
2 350 грн
Гербіцид Тотал - системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях несільськогосподарського призначення.Десикант зернобобових та соняшника.Форма препарату та діюча речовина: Водний розчин з вм..
1 100 грн
Тотал К гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиТотал К - системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях не сільськогосподарського призначення. Десикант для зернобобо..
1 600 грн
Фермер гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид фермер - високоефективний селективний гербіцид контактної дії проти широкого спектру однорічних та деяких багаторічних широколистих бур'янів (берізки, пікульніка, ромашки, горців, марі, кропиви, щириці, редьки дикої т..
900 грн
Цукрон Плюс гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиЦукрон Плюс - Унікальний протиосотовий системний гербіцид для захисту посівів цукрових буряків, зернових колосових, кукурудзи, ріпаку та інших сільськогосподарських культур.Діюча речовина: клопіралід, 300 г/лХім..
2 520 грн
Цукрон Профі гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиЦукрон Профі - Післясходовий, високоселективний системний гербіцид для знищення однорічних дводольних, в тому числі підмаренника чіпкого та багаторічних коренепаросткових бур'янів в посівах озимого та ярого ріп..
4 200 грн
Показано з 1 по 20 із 57 (всього 3 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.