Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Хімагромаркетинг

Вітакс протруйник насіння Культура Шкідники Норма витрати препарату Вітакс, л/т Норма витрати робочої рідини, л/т Реєстраційні параметри препарату Зернові Грунтові шкідники сходів ..
710 грн
Інсектицид Оперкот Акро - Ціна, як Купити та ІнструкціяНовий високоефективний інсектицид системної, контактної та контактно-кишкової дії проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників з максимальною стартовою активністю та тривалим періодом захисної дії.Діюча речовина: імідакл..
800 грн
Амадор гербіцид - Купити, Ціна, Опис і ХарактеристикиАмадор гербіцид - системний післясходовий селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур’янами, в тому числі з під маренником чіпким в посівах зернових колосових культур.Діюча речовина: амідосульфурон, 750 г / кг ..
2 480 грн
Фунгіцид Бродвей — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Бродвей — Фунгіцид, що має захисну, лікувальну і викорінювальну дію для захисту виноградників від мілдью, оїдіуму і сірої гнилі.Діюча речовина: азоксистробін 250 г/л. Хімічна група..
3 280 грн
Герсотіл гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГерсотіл - системний післясходовий селективний гербіцид, який забезпечує ефективну боротьбу з більшістю однорічних і багаторічних дводольних бур'янів, включаючи стійкі види 2,4-Д, в посівах зернових колосових культур..
710 грн
Діюча речовина Дикват, 150 г/л Виробник Хімагромаркетинг Препарат-оригінал Реглон супер Тарна одиниця 10 л. Спектр дії Контактний Культури, на яких застосовується Соняшник, соя, ріпак ..
1 420 грн
Номінал Ультра протруйник, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиНомінал Ультра протруйник - Системний інсектицидний протруйник насіння ріпаку і кукурудзи проти комплексу ґрунтових шкідників та шкідників сходів.Діюча речовина: Тіаметоксам, 350 г/л Х..
510 грн
Норвел гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид Норвел - Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур’янами, в тому числі з пирієм повзучим і свинориєм в посівах буряку цукрового, соняшнику, ріпаку, сої та..
1 970 грн
Норвел Екстра гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид Норвел - Селективний післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур’янами в посівах соняшнику та цукрових буряків. Діюча речовина ..
1 570 грн
Гербіцид Тотал - системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях несільськогосподарського призначення.Десикант зернобобових та соняшника.Форма препарату та діюча речовина: Водний розчин..
1 100 грн
Тотал К гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиТотал К - системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях не сільськогосподарського призначення. Десикант для зернобо..
1 570 грн
Фермер гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид фермер - високоефективний селективний гербіцид контактної дії проти широкого спектру однорічних та деяких багаторічних широколистих бур'янів (берізки, пікульніка, ромашки, горців, марі, кропиви, щириці, редьки дикої..
710 грн
Фунгіцид Доктор Кроп 5л - Купити, ціна, інструкція по застосуванню та характеристики препаратуДоктор Кроп - високоефективний контактно-системний фунгіцид для захисту широкого спектру с / г культур від борошнисто-росяних грибів, плямистостей листя, кореневих гнилей та ін.Діюча речовина: карбе..
1 140 грн
2,4-Д Актив гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид 2,4 Актив - системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах зернових колосових культур та кукурудзи.Форма препарату та діюча речовина: Концентр..
2 080 грн
Авангард гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиАвангард гербіцид - грунтовий гербіцид для захисту посівів цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, сої, гороху, ріпаку, картоплі, томатів (розсада), капуста (розсада) і кавунів від однорічних злакових та деяких однорічних дводольни..
2 050 грн
Фунгіцид Ацидан Хімагромаркетинг - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиФунгіцид Ацидан - контактно – системний фунгіцид профілактичної та терапевтичної дії для захисту винограду, картоплі, помідорів, огірків, цибулі та інших сільськогосподарських культур від збудників несправжнь..
700 грн
Фунгіцид Байзафон — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Байзафон — Високоефективний, системний фунгіцид для захисту зернових, технічних, плодових, овочевих та інших культур від широкого спектру збудників грибкових захворювань.Діюча речовина: ..
430 грн
Вождь гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГербіцид Вождь - Препарат використовується для захисту кукурудзи від однорічних злакових і практично всіх дводольних бур’янів. Пригнічує пирій повзучий і чистець болотнийДіюча речовина: S–метолах..
1 970 грн
Горизонт гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиГоризонт - селективний трикомпонентний листовий та ґрунтовий гербіцид, що застосовується в післясходовий період для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур'янами при вирощуванні цукрових, корм..
4 590 грн
Фунгіцид Жокей — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Жокей — Системний бінарний фунгіцид призначений для захисту зернових колосових культур, кукурудзи, бобових, ріпаку, соняшнику та цукрових буряків.Діюча речовина: ципроконазол 80 г/л + азокс..
3 790 грн
Показано з 1 по 20 із 70 (всього 4 сторінок)