Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Corteva / Кортева Україна Каталог Продукції

Геліантекс Гербіцид для Соняшника 1 л на 22 Га від Кортева / Дау АгроСаєнсес - Ціна, як Купити, Інструкція по застосуванню, Норма внесення і ВідгукиГеліантекс - гербіцид на соняшник, застосовується проти: Амброзії, Лободи, Дурману, Нетреби, Пасліну, Підмаренника, Гірчиці польової...
12 200 грн
Діюча речовина 5 г / л (0,47%) флорасулам + 10 г / л (0,94%) Амінопіралід + 180 г / л (17%) 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д Хімічна група Триазолпіримідини, похідні арилоксиалканкарбонової кислоти Виробник Сингента Тарна одиниця 5 л ..
1 930 грн
Віволт прилипач від Кортева / DuPont - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуВіволт - поверхнево активна речовина (ПАР), що розроблена для застосування у суміші з гербіцидами.Склад Віволт: водний розчин, містить 90% етоксилату ізодецилового спирту (альфа-ізодецил..
1 000 грн
Гербіцид Галера Супер, ціна за 5 л, Сингента - Опис і характеристикиГербіцид Галера Супер - високоселективний гербіцид комплексної дії, використовується для знищення багатьох видів бур'янів. Речовина застосовується в посівах ріпаку та гірчиці. Препарат сумісний з іншими гербіцидами, але в неве..
12 960 грн
Гербіцид Квелекс 200 ВГ 0.6 кг від Кортева / Сингента - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуКвелекс 200 ВГ – інноваційний гербіцид на основі Арилекс™ Актив для ефективного контролю комплексу двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових колосових..
2 600 грн
Тітус Екстра - гербіцид для Кукурудзи, DuPont (Дюпон)Тітус Екстра - новий двохкомпонентний післясходовий гербіцид для вдосконаленого контролю однорічних та багаторічних злакових та основних  дводольних бур’янів у посівах кукурудзи на зерно та силос.Діюча речовина: н..
3 080 грн
Гербіцид Arylex active Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиХарактеристикиARYLEX ACTIVE (галауксифен-метил) – інноваційна молекула, що входить до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів та за ме ханізмом дії належить до групи синтетичних аукси..
9 850 грн
Фунгіцид Аканто Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиАканто здатний контролювати збудників чотирьох класів грибів (аскоміцети, базидіоміцети, ооміцетів, дейтероміцетів), що робить цей фунгіцид невід’ємною частиною комплексного захисту кукурудзи та соняшнику. ..
5 625 грн
Фунгіцид Аканто Плюс Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиФунгіцид Аканто Плюс - це синергія двох діючих речовин з різних хімічних класів. Високоселективний для використання на всіх зареєстрованих культурах   КультуриPea Буряк Кукурудза Пш..
5 390 грн
Гербіцид Баксіга Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиБаксіга – інноваційне рішення у вигляді високотехнологічної формуляції двох діючих речовин: флорпірауксифен-бензилу (Rinskoractive) та пеноксуламуКультуриРисПереваги використання гербіцида ..
10 415 грн
Фунгіцид Вареон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиВареон – гнучкий фунгіцид у технології захисту зернових культур. Фунгіцид Вареон - унікальне та ефективне рішення для Т0/Т1ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИЕфективне та комплексне рішення проти широког..
6 110 грн
Гербіцид Гоал 2E, ціна за 5 л, Сингента - Опис і характеристикиГербіцид Гоал 2Е - чудовий гербіцид комплексної (селективної) дії створений для захисту зернових культур, в основному цибулі. Засіб активно знищує багато різновидів бур'яну. Речовина можна поєднувати з різними гербіцидами, к..
4 900 грн
Гербіцид Дівікстон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиДівікстон – інноваційне рішення на основі новітньої молекули Rinskor Active з діючою речовиною флорпірауксифен-бензил 25 г/л (Rinskor Active)КультуриРисПереваги використання гербіцид..
2 575 грн
Фунгіцид Дітан М-45 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКультуриБуряк Виноград Картопля Пшениця Ріпак Томати ЯблуняПереваги використання гербіцида Дітан М-45Зареєстрований у світі більш ніж на 70 культурах проти 400 видів збудників ..
7 040 грн
Фунгіцид Зорвек Інкантія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиЗорвек Інкантія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю фітофторозу, пероноспорозу та альтернаріозу картоплі, томатів та цибулі для отримання кращого врожаю навіть у складн..
2 630 грн
Фунгіцид Зорвек Вінабрія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиНовий фунгіцид Зорвек Вінабрія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю мілдью винограду для отримання кращого врожаю навіть у складних умовахЗагальні характеристики Зор..
700 грн
Фунгіцид Косайд 2000 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКосайд 2000 захищає рослини профілактично від хвороб бактеріального та грибного походженняКультуриВиноград Вишня Картопля Персик Соя Томати Цибуля ЯблуняПереваги використання ге..
1 970 грн
Фунгіцид Курзат Р Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКурзат  Р – порошок, що змочується, який містить 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальній та як інгібітор спороутворення. Він проникає в листя та переро..
450 грн
Протруйник Лумісена Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиПротруйник Лумісена – Новий фунгіцидний протруйник насіння на основі інноваційної молекули Зорвек® забезпечує неперевершений контроль дифузійної форми переноспорозу соняшнику. Діюча речовина окс..
4 000 грн
Опис та характеристики - Нурел Д - інсектицид, 5 л., Syngenta (Сингента)Нурел Д - сумішевий препарат, що містить 2 діючі речовини з різними механізмами дії. Хлорпірифос – діюча речовина з групи фосфорорганічних інсектицидів, являється інгібітором холінестерази. Циперметрин &ndash..
1 960 грн
Показано з 1 по 20 із 37 (всього 2 сторінок)