Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Бест

Діюча речовина Дикват дибромід 150 г/л Виробник Best Препарат-оригінал Реглон Супер Тарна одиниця 20 л Спектр дії Суцільної Культури на яких застосовується Соняшник, горох, соя Кул..
3 920 грн
Гербіцид Булон — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Булон — неселективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних бур’янів..Діюча речовина: гліфосату калійна сіль, 613 г/л у кислотному еквіваленті, 500 г/л. ..
3 920 грн
Гербіцид Вебб — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Вебб — післясходова гербіцидна композиція системної дії для боротьби з однорічними та деякими багаторічними двосім’ядольними бур’янами в посівах зернових культур.Діюча речовина: трибе..
780 грн
Гербіцид Вільямс Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиВільямс - селeктивний системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних коренепаросткових двосім’ядольних бур’янів з родин айстрових, губоцвітих та пасльонових.Діюча речовина: кл..
1 680 грн
Гербіцид Дарвін Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиДарвін - системний післясходовий гербіцид для знищення одно- та багаторічних злакових бур’янів в посівах цукрового буряку, соняшнику, сої та ріпаку.Діюча речовина: клетодим, 120 г/л. Препаративна форма:&nbs..
2 800 грн
Інсектицид Дуглас — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Дуглас — контактно-шлунковий інсектоакарицид системної дії проти широкого спектра шкідниківДіюча речовина: диметоат, 400 г/л Препаративна форма: концентрат, що емульгується Тара: к..
2 520 грн
Гербіцид Квін Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиКвін - системний гербіцид для знищення двосім’ядольних бур’янів в посівах пшениці, ячменю та кукурудзи.Діюча речовина: 2,4-Д у формі диметиламінної солі, 344 г/л + дикамба у формі диметиламінної солі, 120..
5 040 грн
Протруйник Конор — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиКонор - універсальний протруйник насіння пшениці, ячменю та кукурудзи від широкого спектру збудників грибних хвороб.Діюча речовина: карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л. Препаративна форма: концентрат,..
6 720 грн
Гербіцид Ланкастер — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Ланкастер — селективний ґрунтовий досходовий гербіцид, для боротьби з однорічними двосім’ядольними та злаковими бур’янами в посівах кукурудзи, соняшника , сої та на землях несільськогосподар..
4 480 грн
Гербіцид Лідс Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Лідс - Гербіцид системної дії для знищення однорічних і багаторічних злакових та двосім’ядольних бур’янів в посівах кукурудзи.Діюча речовина: нікосульфурон, 60 г/л. Препаративна форма..
2 800 грн
Інсектицид / Протруйник Лорд — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Лорд — високоефективний та один з найбезпечніших для довкілля контактно-шлунковий інсектицид системної дії проти широкого спектра шкідників.Діюча речовина: імідаклоприд, 700 г/кг..
700 грн
Фунгіцид Лутон Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиЛутон - фунгіцид системної дії для боротьби з хворобами пшениці озимої, ячменю ярого, соняшнику та ріпаку озимого.Діюча речовина: азоксистробін,  200 г/л + флутріафол, 120 г/л Препарати внаформа:&nb..
4 200 грн
Гербіцид Нельсон — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Нельсон — селективний ґрунтовий гербіцид, для боротьби з однорічними двосім’ядольними та злаковими бур’янами в посівах кукурудзи, соняшника та картоплі.Діюча речовина: прометрин, 5..
4 480 грн
Гербіцид Ньюпорт — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Ньюпорт — системний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів в посівах цукрових буряків, соняшнику, сої та ріпаку.Діюча речовина: хізалофоп-П-етил, 125 г/л. П..
3 640 грн
Фунгіцидний протруйник Олдем - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиОлдем - фунгіцидний протруйник насіння на основі двох діючих речовин для обробки пшениці та ячменю від широкого спектру збудників грибних хвороб.Діюча речовина: тебуконазол, 60 г/л + флутриафол, 85 г/л. П..
2 100 грн
Гербіцид Пул Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Пул - Гербіцид системної дії для боротьби з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур’янами на посівах зернових культур та кукурудзи.Діюча речовина: 2,4-Д-2-етилгексиловий ефір, 452..
2 520 грн
Інсектицид Редінг — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Редінг — системний інсектицид контактно-шлункової дії для боротьби з широким спектром шкідників.Діюча речовина: імідаклоприд, 250 г/л + лямбда-цигалотрин, 80 г/л. Препаративна форма: конц..
3 080 грн
Гербіцид Річард — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Річард — системний неселeктивний гербіцид широкого спектру дії.Діюча речовина: ізопропіламіна сіль гліфосфату, 480 г/л. Препаративна форма: розчинний концентрат. Тара: Каністра 20..
2 520 грн
Гербіцид Рочдейл Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиРочдейл - системний гербіцид з широким спектром дії.Діюча речовина: гліфосат, у вигляді амонійної солі, 757 г/кг у кислотному еквіваленті,  687 г/кг Препаративна форма: розчинні гранули Ціна за: 10 к..
2 520 грн
Гербіцид Сміт Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Сміт - системний гербіцид для знищення двосім’ядольних бур’янів у посівах пшениці, ячменю та кукурудзи.Діюча речовина: тифенсульфурон-метил, 750 г/кг. Препаративна форма: гранули, що диспе..
700 грн
Показано з 1 по 20 із 31 (всього 2 сторінок)