Меню
Кошик
Товар відпускається тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Бест

Діюча речовина Дикват дибромід 150 г/л Виробник Best Препарат-оригінал Реглон Супер Тарна одиниця 20 л Спектр дії Суцільної Культури на яких застосовується Соняшник, горох, соя Культура Норми витрати л/га П..
3 220 грн
Гербіцид Булон — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Булон — неселективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних бур’янів..Діюча речовина: гліфосату калійна сіль, 613 г/л у кислотному еквіваленті, 500 г/л. Препа..
3 160 грн
Гербіцид Вільямс Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиВільямс - селeктивний системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних коренепаросткових двосім’ядольних бур’янів з родин айстрових, губоцвітих та пасльонових.Діюча речовина: клопіра..
1 350 грн
Гербіцид Грінвіч Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГрінвіч - післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними двосім’язальними бур'янами в посівах гороху та соїДіюча речовина: бентазон, 480 г/л. Препаративна форма: розчинний концентрат Ціна за: 2..
7 730 грн
Гербіцид Дарвін Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиДарвін - системний післясходовий гербіцид для знищення одно- та багаторічних злакових бур’янів в посівах цукрового буряку, соняшнику, сої та ріпаку.Діюча речовина: клетодим, 120 г/л. Препаративна форма: конц..
3 000 грн
Джагер Плюс
Новинка
Фунгіцидний протруйник Джагер Плюс - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиДжагер плюс - високоефективний фунгіцидний протруйник насіння пшениці та ячменю від широкого спектра збудників грибкових хвороб.Діюча речовина: тебуконазол, 120 г/л. Препаративна форма: концентрат, ..
1 150 грн
Гербіцид Квін Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиКвін - системний гербіцид для знищення двосім’ядольних бур’янів в посівах пшениці, ячменю та кукурудзи.Діюча речовина: 2,4-Д у формі диметиламінної солі, 344 г/л + дикамба у формі диметиламінної солі, 120 г/л...
4 640 грн
Протруйник Конор — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиКонор - універсальний протруйник насіння пшениці, ячменю та кукурудзи від широкого спектру збудників грибних хвороб.Діюча речовина: карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л. Препаративна форма: концентрат,..
6 780 грн
Гербіцид Ланкастер — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Ланкастер — селективний ґрунтовий досходовий гербіцид, для боротьби з однорічними двосім’ядольними та злаковими бур’янами в посівах кукурудзи, соняшника , сої та на землях несільськогосподарсь..
3 580 грн
Гербіцид Лідс Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Лідс - Гербіцид системної дії для знищення однорічних і багаторічних злакових та двосім’ядольних бур’янів в посівах кукурудзи.Діюча речовина: нікосульфурон, 60 г/л. Препаративна форма: ..
2 160 грн
Інсектицид / Протруйник Лорд — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Лорд — високоефективний та один з найбезпечніших для довкілля контактно-шлунковий інсектицид системної дії проти широкого спектра шкідників.Діюча речовина: імідаклоприд, 700 г/кг..
620 грн
Фунгіцид Лутон Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиЛутон - фунгіцид системної дії для боротьби з хворобами пшениці озимої, ячменю ярого, соняшнику та ріпаку озимого.Діюча речовина: азоксистробін,  200 г/л + флутріафол, 120 г/л Препарати внаформа: кон..
4 030 грн
Гербіцид Нельсон — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Нельсон — селективний ґрунтовий гербіцид, для боротьби з однорічними двосім’ядольними та злаковими бур’янами в посівах кукурудзи, соняшника та картоплі.Діюча речовина: прометрин, 500 г/..
3 750 грн
Гербіцид Ньюпорт — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Ньюпорт — системний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів в посівах цукрових буряків, соняшнику, сої та ріпаку.Діюча речовина: хізалофоп-П-етил, 125 г/л. Препара..
3 300 грн
Фунгіцидний протруйник Олдем - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиОлдем - фунгіцидний протруйник насіння на основі двох діючих речовин для обробки пшениці та ячменю від широкого спектру збудників грибних хвороб.Діюча речовина: тебуконазол, 60 г/л + флутриафол, 85 г/л. П..
1 930 грн
Гербіцид Пул Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Пул - Гербіцид системної дії для боротьби з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур’янами на посівах зернових культур та кукурудзи.Діюча речовина: 2,4-Д-2-етилгексиловий ефір, 452,42 г..
2 580 грн
Гербіцид Річард — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Річард — системний неселeктивний гербіцид широкого спектру дії.Діюча речовина: ізопропіламіна сіль гліфосфату, 480 г/л. Препаративна форма: розчинний концентрат. Тара: Каністра 20 л. Кл..
2 100 грн
Гербіцид Рочдейл Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиРочдейл - системний гербіцид з широким спектром дії.Діюча речовина: гліфосат, у вигляді амонійної солі, 757 г/кг у кислотному еквіваленті,  687 г/кг Препаративна форма: розчинні гранули Ціна за: 10 кг пласт..
2 190 грн
Гербіцид Сміт Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Сміт - системний гербіцид для знищення двосім’ядольних бур’янів у посівах пшениці, ячменю та кукурудзи.Діюча речовина: тифенсульфурон-метил, 750 г/кг. Препаративна форма: гранули, що диспергують..
640 грн
Фунгіцид Стерлінг - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиСтерлінг - системний фунгіцид із захисною та лікувальною дією для обробки посівів озимої пшениці та озимого ріпаку від широкого спектру збудників грибних хвороб. ретардант для обробки в посівах ріпаку озимого з метою затримання росту ли..
1 960 грн
Показано з 1 по 20 із 29 (всього 2 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.