Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

БАСФ

Євролайтінг
Від 100 л знижка
Гербіцид ЄвроЛайтнінг / ЕвроЛайтінг, 10 л від Басф (Basf) - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуЄвролайтінг у виробничій системі Clearfield – це унікальна можливість знищення широкого спектру бур’янів в посівах соняшнику за допомогою післясходового внесення гербіцид..
9 800 грн
Кінто Дуо Протруйник від BASF AG - Ціна, Інструкція, Характеристики та РекомендаціїКінто Дуо – селективний протруйник для дезінфекції ґрунту і знезараження насіння. Не несе за собою ризику пошкодження сходів після безпосереднього протруювання. Дезінфекція ґрунту – це вісутність ..
4 000 грн
Гербіцид Базагран 10 л, Басф - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуБазагран - високоселективний, контактний, післяпосівний гербіцид для контролю однорічних дводольних бур'янів.Ціна гербіциду Базагран:У нас ви можете купити гербіцид Базагран за ціною нижче ніж у конку..
3 840 грн
Опис та характеристики - Базагран М - гербіцид, 5 л, BASF AGБазагран М - гербіцид вибіркової дії, який контролює зростання бур'янів. Використовується для: ярої та озимої пшениці, хмелю, люцерни, пики, вівса, ячменю, кукурудзи, проса, гороху, льону-довгунця, сої, конюшини польового, райг..
1 250 грн
Бі 58 Новий - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводитиБі 58 Новий - високоефективний системний інсектицид широкого спектра дiї для боротьби зі шкiдливими комахами, клiщами на багатьох сільськогосподарських культурах.Характеристика Бі 58 Новий:Ціна Бі 58 Новий: вказана за 5 л (Якщо вам ..
1 510 грн
Опис та характеристики - Бутізан 400 - гербіцид, 5 л, BASF AG НімеччинаБутізан 400 - гербіцид для боротьби з широким спектром однорічних злакових і дводольних бур'янів на хрестоцвітних культурахДіюча речовина: метазахлор 400 г / л Форма препарату: концентрат суспензії Норма витрати: 200-..
3 250 грн
Опис та характеристики - Бутізан Авант - гербіцид, 5 л, BASF AG НімеччинаБутізан Авант - вдосконалений гербіцид, який має високу ефективність і широкий спектр дії завдяки контролю проблемних дводольних бур'янівДіюча речовина: діметенамід-П 100 г / л, квінмерак 100 г / л, метазахлор 100 г /..
8 880 грн
Гербіцид Бутізан Стар 10 л, Байєр (Bayer) - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуБутізан Стар - двокомпонентний гербіцид для ефективного захисту посівів ріпаку від більшості однорічних злакових та дводольних бур’янів.Загальна інформаціяНазва: Бутізан&r..
7 280 грн
Опис та характеристики - Діанат - гербіцид, 10 л, BASF AG, НімеччинаГербіцид Діанат - селективний системний гербіцид для боротьби проти однорічних і багаторічних широколистих бур'янів на посівах зернових культур та кукурудзиДіюча речовина: дікамба 480 г / л Форма препарату: водний розчин ..
4 280 грн
Діючі речовини Імазамокс (16,5 г / л) + імазапір (7,5 г / л) Препаративна форма Водорозчинний концентрат (ВРК) Рекомендована * норма витрати 1,6–2,0 л/га Культура Соняшник, стійкий до гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ ПЛЮС Спектр дії Однорічні ..
5 490 грн
Нопасаран - гербіцид, який застосовують на посівах озимого і ярого ріпаку проти однорічних і багаторічних злакових і дводольних бур'янів.Внесення гербіциду Нопасаран:Нопасаран вносять вранці або ввечері шляхом суцільного розпилення препарату по сходам культури. Діючі речовини погли..
7 360 грн
Опис та характеристики - Пульсар 40 - гербіцид, 10 л, BASF AG НімеччинаГербицид Пульсар 40 - однократна обробка, при своєчасному і правильному застосуванні, вирішує проблеми засміченості посівів протягом усього періоду вегетації культуриДіюча речовина: імазамокс, 40 г / л Форма препарату: вод..
7 640 грн
Гербіцид Стеллар + Прилипач Метолат, 2 канистры 10 л + 10 л - для КукурудзиЦіна гербіцида Стеллар + прилипач Метолат вказана за 2 каністри! Тобто, ви отримаєте Гербіцид Стеллар 10 л і до нього ще прилипач Метолат 10 л.Як показала практика, для отримання максимального еффекту при бородьбі з ..
10 390 грн
Опис та характеристики - Стомп 330 - гербіцид, 10 л, BASF AG НімеччинаГербіцид Стомп 330 - високоефективний ґрунтовий гербіцид для знищення широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур'янів у посівах більшості сільськогосподарських культурДіюча речовина: пендиметалін 330 г / л Фо..
2 660 грн
Опис і характеристики - Фронтьєр Оптіма - гербіцид, 5 л, BASF AG НімеччинаФронтьєр Оптіма - Селективний досходовий гербіцид для контролю однорічних злакових і деяких широколистих бур’янів.Діюча речовина: 720 г/л Диметенамід-ПФорма препарату: концентрат емульсіїНорма витрати: ..
4 340 грн
Фунгіцид Рекс Дуо, 10 л від Басф (Basf) - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуРекс Дуо - системний фунгіцид проти комплексу захворювань зернових та цукрових буряків Діюча речовина тиофанат-метил 310 г/л, эпоксиконазол 187 г/л Виробник БАСФ СЕ Німеччи..
6 940 грн
Фунгіцид Абакус Басф (Basf) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиАбакус - двокомпонентний фунгіцид нового поколiння з двома рiзними механiзмами дiї для контролю найнебезпечніших хвороб зернових культур, кукурудзи, сої та цукрових буряків.Культура: Кукурудза, Озима пш..
4 540 грн
Фунгіцид Адексар СЕ Плюс — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Адексар Плюс — новий 3D-вимір у системі фунгіцидного захисту: контролює патогени, викорінює хвороби, стимулює розвиток рослин для досягнення вражаючих урожаїв.Діюча речовина: епоксикон..
5 660 грн
Гербіцид Акріс Басф (Basf) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиАкріс - новий системний гербіцид для кукурудзи та соняшнику з подовженою ґрунтовою дією.Культура: Кукурудза, Соняшник Препаративна форма: суспо-емульсія (СЕ) Діючі речовини: диметенамід-..
5 180 грн
Фунгіцид Архітект — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Архітект — перший морфорегулятор-фунгіцид, що розкриває генетичний потенціал соняшнику. Препарат зміцнює рослину та попереджає появу грибних хвороб.Діюча речовина: 25 г/л Прогексадіон кальцію..
8 040 грн
Показано з 1 по 20 із 48 (всього 3 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.