Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Август

Балерина гербіцид - Опис та характеристикиБалерина - гербіцид комплексної дії, застосовується з метою боротьби з багатьма різновидами бур'янів. Речовина використовується в посівах зернових рослин, кукурудзи, проса та сорго. Діюча речовина 410 г / л і флорасулам, 7,4..
1 900 грн
Міура гербіцид - Опис та характеристикиМіура - гербіцид комплексної дії, застосовується з метою боротьби з багатьма різновидами бур'янів. Препарат використовують на посівах зернових, овочевих, зернобобових та інших культур. Діюча речовина Хізалофоп-П-ет..
2 710 грн
Діюча речовина Дикват 150 г/л. Виробник Август Препарат-оригынал Сквар Тарна одиниця 10 л. Тип дії Комплексний. Культури, на яких використовуються Соняшник, картопля, соя, ріпак озимий та ярий...
2 910 грн
Торнадо 500 гербіцид - Опис та характеристикиТорнадо 500 - Універсальний гербіцид суцільної дії з підвищеним вмістом діючої речовини. Культура,що обробляється Норма витрати препарату, л/га Шкідливий об’єкт Спосіб,час о..
2 040 грн
Діюча речовина дифеноконазол 90 г/л, тебуконазол 45 г/л Виробник Август Тарна одиниця 5л Тип дії Комплексний Культури, на яких використовуються Зернові культури.Оплот - комбінований фунгіцидний протруйник із..
2 450 грн
Інсектицид Аспід Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиІнсектицид Аспід - Шкідники будуть в шоці. Високоефективний системний інсектицид контактної та кишкової дії для боротьби з комплексом шкідниківПризначення: системний інсектицид контактної та кишкової дії для бор..
9 820 грн
Фунгіцид Балій Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиФунгіцид Балій - новий двокомпонентний фунгіцид з озеленяючим ефектом для захисту сільськогосподарських культур від широкого спектру захворюваньДіюча речовина: пропіконазол, 180 г/л і азоксистробін, 120 г/л ..
3 690 грн
Фунгіцид Бенорад — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Бенорад — Класичний універсальний фунгіцид на основі беномілу. Захисний та лікувальний системний фунгіцид та протруйник посівного і садивного матеріалу сільськогосподарських культур...
2 140 грн
Гербіцид Біцепс Гарант  — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Біцепс Гарант  — Гарантія найвищого результату господарствам, орієнтованим на високий урожай. Трикомпонентний базовий гербіцид для боротьби з бур'янами в посівах цукрових буряків.Ді..
2 710 грн
Інсектицид Борей — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Борей — Шкідників з поля - легким подувом вітру! Двокомпонентний інсектицид для боротьби з широким спектром гризучих і сисних шкідників, включаючи прихованоживучих.Діюча речов..
1 250 грн
Інсектицид Борей Нео — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Борей Нео — Потрійний удар по шкідниках! Унікальний трикомпонентний інсектицид для захисту зернових колосових,соняшнику та буряків цукрових від комплексу шкідників.Діюча речови..
4 730 грн
Інсектицид Брейк — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Брейк — Швидкодіючий піретроїдний інсектицид. Піретроїдний інсектицид для захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих і сисних шкідників, у тому числі кліщів...
4 330 грн
Віал Траст - Двокомпонентний системний фунгіцид для передпосівної обробки насіння зернових культур і сої від комплексу хвороб. Діюча речовина Тебуконазол 60 г/л, тіабендазол 80 г/л + антистрессові компоненти. Виробник Август Тарна одиниця 5л. ..
4 730 грн
Діюча речовина Ципроконазол 5 г/л, тіабендазол 30 г/л і прохлораз 120 г/л. Виробник Август Препарат-оригінал Віал Тріо. Тарна одиниця 5л Тип дії Комплексний Культури, на яких використовуються Зернові куль..
3 680 грн
Гербіцид Гайтан — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Гайтан — Надійний захист цибулі та соняшнику на початкових етапах розвитку. Досходовий гербіцид тривалої захисної дії для контролю комплексу однорічних бур'янів на цибулі та соняшнику.Діюча речо..
2 680 грн
Гербіцид Грейд Про — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Грейд Про — Чистий шлях до високих врожаїв. Комплект у твін пак упаковці проти широкого спектра бур'янів у посівах сортів та гібридів соняшнику, стійких до імідазолінонів.Діюча речовина:..
10 540 грн
Гербіцид Деметра — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Деметра — Реальне знищення березки та підмареннику. Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними, в тому числі стійкими до 2,4-Д, та деякими багаторічними коренепаростковими бур'янами. ..
5 330 грн
Гербіцид Дерокс Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиГербіцид Дерокс - Ґрунтовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними і злаковими бур’янами в посівах моркви, гороху та картоплі Культури: Горох, Картопля, Морква Діючі речовини: прометрин 500 г..
2 400 грн
Гербіцид Дублон — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Дублон — Бур'яни взяті в полон. Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими та однорічними дводольними бур'янами у посівах кукурудзи на зерно.Діюча ..
2 050 грн
Гербіцид Дублон Голд — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Дублон Голд — Золото в нагороду за чисті поля. Комбінований гербіцид проти однорічних і багаторічних злакових, однорічних і деяких багаторічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.Діюча..
5 130 грн
Показано з 1 по 20 із 56 (всього 3 сторінок)