Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Агрохімічні технології

Інсектицид Атрікс - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Альфа-циперметрин, 100 г/л Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал Фастак Тарна одиниця 5 л Тип інсектицида контактно-системний ..
1 120 грн
Гербіцид Геліос РК  — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Геліос РК  — системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних бур’янів на сільськогосподарських угіддях та землях не сільськогосподарськог..
2 000 грн
Інсектицид Канонір - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Імідаклоприд, 700 г/кг Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал Гаучо Тарна одиниця 0.5 кг Тип інсектициду контактно-системни..
650 грн
Канонір Дуо - Ціна, Інструкція, КупитиКанонір Дуо - інсектицид потрійної дії (контактна, кишкова і системна), зі швидким стоп-ефектом і тривалим періодом захисної дії. Діюча речовина Імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100 г/л Виробник Агрохімічні Технології ..
850 грн
Гербіцид Основа КЕ — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Основа КЕ — селективний ґрунтовий досходовий гербіцид.Діюча речовина: ацетохлор, 900 г/л. Дія: Селективний грунтовий досходовий гербіцид. Об’єкт дії: Однорічні злакові і деякі двосім..
3 360 грн
Діюча речовина Тіабендазол, 80 г/л, Тебуконазол, 60 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал Віал ТТ Тарна одиниця 5 л. Тип протруйника Системний Культури, на яких застосовується Ячмінь, пшениця,..
2 300 грн
Фунгіцид Маестро 5л - Купити, ціна, інструкція по застосуванню та характеристики препарату Діюча речовина Ципроконазол 80 г/л, пропіконазол 250 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал - Тарна одиниця 5 л. Тип дії Сист..
3 580 грн
Фунгіцид Азоксин — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Азоксин — володіє захисною, куративною та викорінювальною дією.Діюча речовина: азоксистробін 250 г/л. Дія: Володіє захисною, куративною та викорінювальною дією. Об’єкт дії: Гриби класів: As..
4 270 грн
Діюча речовина Імідаклопрід, 140 г/л, пенцикурон, 150 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал Престиж Тарна одиниця 1 л. Тип протруйника Контактно-системний Культури, на яких застосовується Картопля, тома..
800 грн
Інсектицид Асистент ВП — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Асистент ВП — системний інсектицид для захисту сільськогосподарських культур від шкідників із рядів рівнокрилих (Homoptera), клопів (Hemiptera), трипсів (Thysanoptera), твердокрилих (Coleoptera) і лускокрилих..
560 грн
Гербіцид Ацифен РК  — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Ацифен РК  — посходовий селективний гербіцид контактної дії групи дифенілового ефіру проти широкого спектру однорічних та багаторічних дводольних бур'янів на посівах сої, арахісу, гороху, та рис..
8 540 грн
Гербіцид Геліос Екстра РК  — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Геліос Екстра РК  — системний гербіцид суцільної дії для знищення широкого спектра однорічних та багаторічних бур’янів на сільськогосподарських угіддях та землях не ..
3 160 грн
Гербіцид Гренадер - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГренадер - Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2,4-Д, у посівах зернових колосових культур.Діюча речовина: трибенурон-метил , 750 г/кг; Дія: Си..
700 грн
Гербіцид Гренадер Максі - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГренадер Максі - Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах пшениці озимої.Діюча речовина: трибенурон-метил , 562,5 г/кг, тифенсульфурон-метил , 187,5 г/кг..
1 010 грн
Гербіцид Ділар ВГ — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Ділар ВГ — високоефективний гербіцид системної дії для знищення бур’янів із сімейств: астрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречані.Діюча речовина: клопіралід, 750 г/кг. Дія: Гербіци..
2 940 грн
Гербіцид Дисулам - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиДисулам - Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі підмаренника чіпкого, осотів і ромашки, у посівах зернових культур.Діюча речовина: 2-этилгексиловий ефір 2,4-Д..
1 150 грн
Імпекс Дуо гербіцид - Опис та характеристикиІмпекс Дуо - це системний гербіцид з грунтової дією для знищення однорічних дводольних та злакових, а також деяких багаторічних проблемних бур'янів (амброзії, дзиги, осоту) в посівах гібридів соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів...
4 620 грн
Протруйник Канонір Ультра - Ціна, Норма витрат, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина імідаклоприд 600 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал Гаучо Тарна одиниця 5 л Тип протруйника Системно-контакт..
4 450 грн
Фунгіцид Карбезим — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Карбезим — універсальний контактно-системний фунгіцид для захисту широкого спектра сільськогосподарських культур.Діюча речовина: карбендазим, 500 г/л. Дія: Універсальний контактно-системний фунгі..
1 120 грн
Гербіцид Клодекс Про КЕ — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Клодекс Про КЕ — селективний гербіцид ґрунтової дії для контролю злакових і дводольних бур’янів у посівах ріпаку та сої.Діюча речовина: кломазон, 480 г/л. Дія: Селективний гербі..
2 100 грн
Показано з 1 по 20 із 36 (всього 2 сторінок)
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.