Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Агрохімічні технології

Інсектицид Атрікс - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Альфа-циперметрин, 100 г/л Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал Фастак Тарна одиниця 5 л Тип інсектицида контактно-си..
1 060 грн
Гербіцид Геліос РК  — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Геліос РК  — системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних бур’янів на сільськогосподарських угіддях та землях не сільськогосподарськог..
2 040 грн
Інсектицид Канонір - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Імідаклоприд, 700 г/кг Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал Гаучо Тарна одиниця 0.5 кг Тип інсектициду контактно-системни..
650 грн
Канонір Дуо - Ціна, Інструкція, КупитиКанонір Дуо - інсектицид потрійної дії (контактна, кишкова і системна), зі швидким стоп-ефектом і тривалим періодом захисної дії. Діюча речовина Імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100 г/л Виробник Агрохімічні Т..
900 грн
Ореол Максі гербіцид - Опис та характеристикиОреол Максі - це післясходовий системний гербіцид з діючою речовиною хізалофоп-п-етил 125г / л. Препаративною формою данного препарату є емульгуємий концентрат. Діюча речовина 125 г/л хізалофоп-п-етил Виро..
3 280 грн
Діюча речовина Тіабендазол, 80 г/л, Тебуконазол, 60 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал Віал ТТ Тарна одиниця 5 л. Тип протруйника Системний Культури, на яких застосовується Ячмінь, пшениця,..
2 410 грн
Фунгіцид Маестро 5л - Купити, ціна, інструкція по застосуванню та характеристики препарату Діюча речовина Ципроконазол 80 г/л, пропіконазол 250 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал - Тарна одиниця 5 л. Тип дії Сист..
3 360 грн
N-STAB (Н СТАБ) Мікродобриво — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиN-STAB (Н СТАБ) — Інгібітор уреази, що застосовується з КАС чи карбамідом. Зменшує втрату азоту при переході з амідної форми в амонійну, пролонгує дію добрив до 14 днів.Діюча речовина:&nbs..
4 910 грн
Фунгіцид Азоксин — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Азоксин — володіє захисною, куративною та викорінювальною дією.Діюча речовина: азоксистробін 250 г/л. Дія: Володіє захисною, куративною та викорінювальною дією. Об’єкт дії: Гриби кла..
4 480 грн
Підкислювач та Кондиціонер Акваглайд — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиАкваглайд  — Спеціальна формуляція органічних кислот з буферними властивостями для корекції рН та пом'якшення води.Діюча речовина: Органічні кислоти Тара: ..
620 грн
Діюча речовина Імідаклопрід, 140 г/л, пенцикурон, 150 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал Престиж Тарна одиниця 1 л. Тип протруйника Контактно-системний Культури, на яких застосовується Картопля, тома..
840 грн
Інсектицид Асистент ВП — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Асистент ВП — системний інсектицид для захисту сільськогосподарських культур від шкідників із рядів рівнокрилих (Homoptera), клопів (Hemiptera), трипсів (Thysanoptera), твердокрилих (Coleoptera) і лускокрил..
560 грн
Вітамін Бор (17%) Мікродобриво — Купити, Ціна, Інструкція, Характеристики та ВідгукиВітамін Бор — Добриво для позакореневого підживлення з високим вмістом бору для попередження борного голодування рослиною.Діюча речовина: ВП, бор 17% Дія: Добриво для ..
1 230 грн
Гербіцид Геліос Екстра РК  — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Геліос Екстра РК  — системний гербіцид суцільної дії для знищення широкого спектра однорічних та багаторічних бур’янів на сільськогосподарських угіддях та землях н..
3 190 грн
Гербіцид Гренадер - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГренадер - Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2,4-Д, у посівах зернових колосових культур.Діюча речовина: трибенурон-метил , 750 г/кг; Д..
700 грн
Гербіцид Гренадер Максі - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГренадер Максі - Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах пшениці озимої.Діюча речовина: трибенурон-метил , 562,5 г/кг, тифенсульфурон-метил , 187,5..
920 грн
Гербіцид Ділар ВГ — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Ділар ВГ — високоефективний гербіцид системної дії для знищення бур’янів із сімейств: астрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречані.Діюча речовина: клопіралід, 750 г/кг. Дія: Г..
2 970 грн
Гербіцид Дисулам - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиДисулам - Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі підмаренника чіпкого, осотів і ромашки, у посівах зернових культур.Діюча речовина: 2-этилгексиловий ефір ..
1 120 грн
Імпекс Дуо гербіцид - Опис та характеристикиІмпекс Дуо - це системний гербіцид з грунтової дією для знищення однорічних дводольних та злакових, а також деяких багаторічних проблемних бур'янів (амброзії, дзиги, осоту) в посівах гібридів соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів. ..
5 460 грн
Протруйник Канонір Ультра - Ціна, Норма витрат, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина імідаклоприд 600 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал Гаучо Тарна одиниця 5 л Тип протруйника Системно-контакт..
3 700 грн
Показано з 1 по 20 із 46 (всього 3 сторінок)