Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.

Адама

Агіл Гербіцид для Буряків цукрових, Картоплі, Садів, Гороху, Ріпаку озимої, Томатів, Цибулі, Капусти білокачанної, Соняшника, Сої, Льону-довгунця.Агіл — Селективний гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур’янами. Культура Но..
3 500 грн
Апріорі Гербицид для КукурудзиАпріорі — гербіцид з високою біологічною ефективністю, призначений для після сходового захисту посівів кукурудзи від комплексу найбільш поширених однорічних і багаторічних дводольних і злакових бур'янів. Культура Норма витрати Шкідли..
5 040 грн
Аценіт Гербицид для Соняшнику, Кукурудзи і Сої Аценіт - селективний ґрунтовий гербіцид, до складу якого входить антидот, проти широкого спектра однорічних злакових і дводольних бур'янів. Культура Норма расхода Шкідливий об'єкт Спосіб і час обробки ..
6 780 грн
Ацетоган Гербицид для Соняшнику, Кукурудзи і СоїАцетоган - селективний ґрунтовий гербіцид для досходового застосування на соняшнику, сої та кукурудзі проти багатьох видів однорічних злакових та дводольних бур'янів. Культура Норма витрат Шкідливий об'єкт Спосіб ..
5 770 грн
Бельведер Форте Гербіцид для Цукрових буряківБельведер Форте — селективний системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур'янами на посівах цукрових буряків. Культура Норма витрат Шкідливий об'єкт Спосіб і час обробки ..
3 580 грн
Відблок Плюс Гербіцид для Сої, СоняшникуВідблок Плюс — післясходовий гербіцид для боротьби зі злаковими та дводольними бур’янами у посівах соняшнику (гібриди, стійкі до дії імідазолінонів) та соїПереваги гербіциду Відблок Плюс:Висока біологічна ефе..
5 040 грн
Галіган Гербіцид для Соняшнику та ЦибуліГаліган — селективний контактно-ґрунтовий ге рбіцид для досходового та раннього післясходового застосування у посівах соняшнику та цибулі.Переваги гербіциду Галіган:Утворення на поверхні ґрунту стійкого гербіцидного екрану. Подвійна..
4 900 грн
Гліфоган Гербіцид Системної діїГліфоган — неселективний післясходовий гербіцид системної дії.Переваги гербіциду Гліфоган:Висока системна активність. Можливість зменшення механічних обробок та збереження ранньовесняної вологи. Повна безпека використання в сівозміні. Наявніс..
3 300 грн
Голтікс Голд Гербіцид для Цукрового бурякуГолтікс Голд — селективний новітній гербіцид із запатентованою препаративною формою для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах цукрового буряку.Переваги гербіциду Голтікс Голд:Л..
4 540 грн
Зумер Гербіцид для Соняшника, Сої, Цукрових буряків, ТоматівЗумер — неселективний післясходовий гербіцид широкого спектру дії для контролю однорічних та багаторічних бур’янів.Переваги гербіциду Зумер:Синергічна дія двох діючих речовин забезпечує швидку знищувальн..
4 280 грн
Каліф Гербіцид для Сої, РіпакаКаліф — селективний гербіцид ґрунтової дії для боротьби з широким спектром дводольних та злакових бур’янів в посівах сої та ріпаку.Переваги гербіциду Каліф:Мінімальна залежність від наявності ґрунтової вологи. Довготривалий захисний екр..
8 150 грн
Каліф Мега Гербіцид для РіпакаКаліф Мега — досходовий гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами у посівах озимого та ярого ріпаку.Переваги гербіциду Каліф Мега:Незамінний у боротьбі з підмаренником чіпким, ромашкою та хр..
7 310 грн
Містраль Гербіцид для Сої, КартопліМістраль  — високоселективний системний гербіцид  ґрунтової дії для знищення однорічних дводольних та злакових бур’янівПереваги гербіциду Містраль:Викорінення найбільш злісних однорічних дводольних та злакових бур’яні..
1 320 грн
Нікоган Гербіцид для КукурудзиНікоган  — селективний після сходовий гербіцид для захисту посівів кукурудзи від однорічних та багаторічних злакових а також деяких широколистих бур’янів.Переваги гербіциду Нікоган:Широкий діапазон використання від 3 до 10 листків у ..
2 720 грн
Опис і характеристики - Оріус Універсал - протруйник, 5 лОріус Універсал - контактно-системний фунгіцид для протруювання насіння озимої пшениці та ярого ячменю від комплексу хворобДіюча речовина: тебуконазол, 15г / л, прохлораз, 60 г / л Форма препарату: емульсія для обробки насіння Н..
2 520 грн
Пауертвін Гербіцид для Цукрових буряківПауертвін  — інноваційний системний гербіцид для боротьби з дводольними та деякими однорічними бур’янами в посівах цукрового буряку.Переваги гербіциду Пауертвін:Відсутність фітотоксичного впливу на культуру. Унікальне..
4 280 грн
Пендіган Гербіцид для Сої, Соняшнику та МорквиПендіган  — селективний гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами у посівах сої, соняшнику та моркви.Переваги гербіциду Пендіган:Найширший спектр дії. Не потребує негайного..
3 250 грн
Прометрекс Гербіцид для Сої, Соняшнику, Картоплі та МорквиПрометрекс  — селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами у посівах багатьох польових культурах.Переваги гербіциду Прометрекс:Визнаний фахівець проти гірчиці ..
1 570 грн
Рейсер Гербіцид для Соняшнику, Картоплі, Нуту та МорквиРейсер  — досходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами у посівах соняшнику, нуту, картоплі та моркви.Переваги гербіциду Рейсер:Найкращий гербіцид у боротьбі з амброзі..
2 720 грн
Султан Гербіцид для Ріпаку, КапустиСултан — системний гербіцид селективної дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами у посівах ріпаку та капусти.Переваги гербіциду Султан:Широкий період застосування (після посіву до сходів, після сходів культур..
4 170 грн
Показано з 1 по 20 із 30 (всього 2 сторінок)