Меню
Your Cart
Протруйники
Протруйники
Купіть протруйник!
Убережіть ваше насіння від хвороб і шкідників!
В Каталог
Мікродобрива
Купуйте добрива!
Допоможіть вашій культурі стати сильнішою!
В Каталог
Гербіциди
Позбавтеся від бур'янів!
Гербіциди подбають про "чистоту" вашого поля!
В Каталог
Фунгіцид
Купіть фунгіциди!
Не дайте загинути посіяній вами культурі!
В Каталог
Інсектициди
Купіть інсектицид і знищіть шкідників!
Поки вони не знищили ваш урожай!
В Каталог

Хіти Продажу

Ламардор Про – формула фунгицидного протравителя в препаративной форме текучего концентрата суспензии от Bayer. Представляет собой новый эффективный комплекс, складывающийся из 3-х системных действующих веществ, высокая активность которых делае..
5 200 грн
Антал трикомпонентний протруйник зернових, Нертус (5 л)Антал - протруйник системної дії для обробки насіння зернових культур, що забезпечує надійний захист культури на початкових етапах росту та розвитку культури. Культура ..
4 515 грн
Действующее вещество Тебуконазол 0,025 кг/л, тирам 0,4 кг/л Производитель Альфа Смарт Агро Объем 5 л Тип протравливания Контактн..
1 200 грн
Описание и характеристики - Ультрасил - протравитель, 5 л, Укравит УкраинаПротравитель Ультрасил - высокоэффективный фунгицидный протравитель семян зерновых культур от широкого спектра возбудителей грибковых болезней Действующее вещество: те..
1 700 грн
Протруйник Раназол Ультра — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиПротруйник Раназол Ультра — Протруйник системної дії для захисту сільськогосподарських культур від грибкових захворювань.Діюча речовина: ..
1 500 грн
Витакс протравитель семян Культура Вредители Норма расхода препарата Витакс, л/т Норма расхода рабочей жидкости, л/т Регистрационные параметры препарата ..
550 грн
Раундап МАКС
Від 50 л знижка
Раундап МАКС – неселективний гербіцид. Діюча речовина – 450 г/л гліфосату у кислотному еквіваленті (551 г/л у формі калійної солі гліфосату). Запатентована Трансорб™ Технологія.В основі Раундапа Макс леж..
4 000 грн
Євро-Лайтнінг
Від 50 л знижка
Гербіцид Євро-Лайтнінг, 10 л від Басф (Basf) - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуЄвро-Лайтнінг у виробничій системі Clearfield – це унікальна можливість знищення широкого спектру бур’янів в посівах соняшнику за доп..
8 900 грн
Харнес – гербицид с высокой эффективностью, предназначенный для борьбы со злаковыми и двудольными сорняками на посевах большинства культур.Действующее вещество ХарнесГруппа: Гербициды Действующее вещество: ацетохлор, 900 ..
4 500 грн
Діючі речовини Імазамокс (16,5 г / л) + імазапір (7,5 г / л) Препаративна форма Водорозчинний концентрат (ВРК) Рекомендована * норма витрати 1,6–2,0 л/га Культура Соняшник, стійкий до гербіцид..
5 160 грн
Гербіцид МайсТер Пауер, 5 л від Байєр - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуМайсТер Пауер - це свіжий погляд на тривалий захист кукурудзи від бур’янів.Характеристики МайсТер Пауер:Діюча речовина: Форамсульфурон,..
4 500 грн
Гербіцид Агент - післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.Препаративна форма: Сус..
1 350 грн
Ціна на Гумат ЛФ 20 Гумат Об'ем Ціна в Грн Гумат ЛФ 20 1 л 170 грн Гумат ЛФ 20 10 л 1550 грнГумат калия/натрия с микроэлементами Humate LF20 Гумат ЛФ 20 Humate L..
1 550 грн
Гуміфілд (українською назва добрива пишеться «гуміфілд») - являє собою нове покоління агро-засобів з гумату калію від німецької компанії Humintech.Препарат Гуміфілд проводиться шляхом переробки кращого джерела калійної солі гумин..
730 грн
Наніт Мастер Мікродобриво - Ціна, як Купити Переваги та ІнструкціяМікродобриво НАНІТ Master - комплекс мікро і макроелементів, який відрізняється підвищеним вмістом фосфору в 3 різних формах. Виробник ТД «Гермес&raqu..
2 440 грн
Нертус Декабор - Ціна, Рекомендації та Характеристики Нертус Декабор - це висококонцентроване рідке борне добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.С..
1 600 грн
Фульвітал Антистрес - Ціна, як Купити та ІнструкціяФульвігрін Антистрес - розроблений спеціально для швидкого зняття сильних стресів різного походження за рахунок наявності вільних амінокислот. Вільне поєднання у препараті гумінових кислот з екст..
5 000 грн
Авангард Р Зернові підживлення, мікродобриво для пшениці, ячменю - Ціна, як Купити, ІнструкціяАвангард Р Зернові - Комплексне концентроване легкозасвоюване зерновими культурами добри­во, яке містить збалансоване співвідношення макро-, ме..
1 080 грн
Інсектицид Оперкот Акро - Ціна, як Купити та ІнструкціяНовий високоефективний інсектицид системної, контактної та контактно-кишкової дії проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників з максимальною стартовою активністю та тривалим пері..
900 грн
Інсектицид Шаман — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиІнсектицид Шаман — Високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур. ..
1 650 грн
Інсектицид Наповал, 5 л від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуІнсектицид Наповал - це інноваційний двохкомпонентний інсектицид контактно-системної для захисту від комплексу шкідниківХарактеристики Напова..
3 815 грн
Інсектицид Нокаут, 5 л від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуІнсектицид Нокаут - це високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії із групи синтетичних піретроїдів проти широкого спектру шкідниківХа..
1 328 грн
Інсектицид Разит, 1 л від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуІнсектицид Разит - це інноваційний трикомпонентний інсекти- цид контактно-системної дії пролонгова- ного захисту від комплексу шкідниківХаракте..
900 грн
Інсектицид Атрікс - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Альфа-циперметрин, 100 г/л Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал Фастак Тарна одиниця ..
1 050 грн
Опис та характеристики - Фенікс Дуо - фунгіцид, 5 л, Альфа Хімгруп УкраїнаФенікс Дуо - інноваційний двокомпонентний системний фунгіцид з широким спектром активності для захисту від комплексу поширених хворобДіюча речовина: флутриафол, 187 г /..
2 600 грн
Ультрасил Дуо - високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.Препаративна форма: Концентрат, який тече для обробки насіння Активна речовина: Тебуконазол 60 г / л, Імазаліл 1..
2 800 грн
Фунгіцид Абакус Басф (Basf) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиАбакус - двокомпонентний фунгіцид нового поколiння з двома рiзними механiзмами дiї для контролю найнебезпечніших хвороб зернових культур, кукурудзи, сої та цукрових..
4 400 грн
Фунгіцид Доктор Кроп 5л - Купити, ціна, інструкція по застосуванню та характеристики препаратуДоктор Кроп - високоефективний контактно-системний фунгіцид для захисту широкого спектру с / г культур від борошнисто-росяних грибів, плямистостей листя..
930 грн
Стробі - фунгіцид, 0,2 кг, BASF AG, НімеччинаВиробник: BASF AG Німеччина Упаковка: 0,2 кгОсновні характеристикиДіюча речовина: крезоксім-метил, 500 г / кг Форма препарату: гранули, добре розчинні у воді Норми витрати: 500-10..
725 грн
Фунгіцид Аккорд — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиФунгіцид Аккорд — фунгіцид контактної дії з акарицидними властивостями для боротьби з хворобою плодової культури в період вегетації.Діюча речовина: гідроксид..
960 грн

Компанія «АгроПлант» є однією з провідних постачальників засобів захисту рослин, мікродобрив та насіння в Україні. Ми успішно працюємо на ринку ЗЗР і посівмата з 2004 року.

Наше основне завдання – це безкоштовно проконсультувати Вас і забезпечити якісним посівним матеріалом, засобами захисту рослин та добривами.

Ми будуємо довгострокові і плідні відносини, націлені на покращення Вашого добробуту.

Завдяки професійним знанням наших співробітників і якісним препаратам, насінню, компанія «АгроПлант» гарантує успіх Вашому сільськогосподарському бізнесу.

ЧОМУ МИ?

Ви можете у нас купити ЗЗР (засоби захисту рослин), добрива, посівний матеріалнасіння соняшника і насіння кукурудзи оптом і в роздріб, сільгосптехніку та навігатори з доставкою по всій Україні. Наші переваги в тому, що ми:

  • маємо більше 14 років досвіду (з 2004р.);
  • працюємо тільки з офіційними постачальниками і заводами виробників агрохімії;
  • продаємо тільки справжні сертифіковані засоби захисту рослин (ЗЗР), добрива і посівний матеріал. Ніяких підробок;
  • працюємо безпосередньо з виробниками, тому ціна на продукцію в нашому інтернет-магазині нижче ніж у інших;
  • безкоштовно проконсультуємо по будь-якому питанню;
  • відправляємо замовлення протягом 24 годин, будь-якою службою доставки по всій Україні;
  • приймаємо всі способи оплати: готівковий/безготівковий розрахунок, переказ, оплата після отримання товару, передоплата. 
Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання кукі-файлів, щоб допомогти вам у пошуку та покращити роботу сайта з користувачем.
Хотите мы Вам перезвоним?