Меню
Кошик
Тільки в заводській тарі! - Ми не розливаємо по 1-2л.
Гербіциди
Гербіциди
Мікродобрива
Добрива для соняшника ЛФ 20 + Бор 150
Інсектициди
Фунгіцид
Купити насіння соняшнику і насіння кукурудзи
соняшник
кукурудза
В Каталог В Каталог
Протруйники

Хіти Продажу

Ураган Форте 500 SL
Від 100 л знижка
Купити Гербіцид Ураган Форте 500 SL Сингента - Ціна, Норма внесення, Опис і Відгуки Ураган Форте - високотехнологічний системний гербіцид суцільної дії, призначений для застосування в парових полях, садах і виноградниках, в лісовому господарстві, ..
4 600 грн
Гербіцид Євро-Ланг, 5л від Нертус - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Євро-Ланг - Гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних злакових та дводольних бур’янів в посівах гібридів соняшника, ге..
1 820 грн
Майстер Пауер гербіцид для кукурудзи - Ціна, Характеристики, Відгуки, як Купити Майстер Пауер - це універсальний післясходовий гербіцид для контролю повного спектру бур'янів у посівах кукурудзи. Майстер Пауер демонструє максимальну ефекти..
4 900 грн
Гербіцид Отаман 20л, Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Діюча речовина: Гліфосат кислота, 360 г/л (у формі ізопро- піламінної солі) Формуляція: Розчинний концентрат Призначення: Системний гербіцид-десикант ..
2 900 грн
Діюча речовина 5 г / л (0,47%) флорасулам + 10 г / л (0,94%) Амінопіралід + 180 г / л (17%) 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д Хімічна група Триазолпіримідини, похідні арилоксиалканкарбонової кислоти Виробник Сингента ..
1 930 грн
Геліантекс Гербіцид для Соняшника 1 л на 22 Га від Кортева / Дау АгроСаєнсес - Ціна, як Купити, Інструкція по застосуванню, Норма внесення і Відгуки Геліантекс - гербіцид на соняшник, застосовується проти: Амброзії, Лободи, Дурману,..
15 500 грн
Ціна на Гумат ЛФ 20 Гумат Об'єм Ціна в Грн Гумат ЛФ 20 1 л 170 грн Гумат ЛФ 20 10 л 1550 грн Гумат калію/натрію з мікроелементами Humate LF20 Гумат ЛФ 20 Humate LF 20 -..
1 550 грн
Гуміфілд (гумат калію) або стимулятор росту рослин - натуральний природний продукт, вироблений німецькою компанією Humintech GmbH за сучасною технологією з леонардіта, спеціального виду бурого вугілля, що має високий вміст гумінових кислот. Гуміфі..
1 000 грн
Наніт Мастер Мікродобриво - Ціна, як Купити Переваги та Інструкція НАНІТ Мастер - комплекс мікро і макроелементів, який відрізняється підвищеним вмістом фосфору в 3 різних формах. Виробник ТД «Гермес», Україна ..
2 580 грн
Нертус Декабор - Ціна, Рекомендації та Характеристики  Нертус Декабор - це висококонцентроване рідке борне добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі. С..
2 000 грн
Фульвігрін Антистрес - Ціна, як Купити та Інструкція Фульвігрін Антистрес - розроблений спеціально для швидкого зняття сильних стресів різного походження за рахунок наявності вільних амінокислот. Вільне поєднання у препараті гумінових кислот з екс..
7 030 грн
Авангард Р Зернові підживлення, мікродобриво для пшениці, ячменю - Ціна, як Купити, Інструкція Авангард Р Зернові - Комплексне концентроване легкозасвоюване зерновими культурами добри­во, яке містить збалансоване співвідношення макро-, ме..
1 230 грн
Інсектицид Оперкот Акро - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Оперкот Акро – інсектицид для боротьби зі шкідниками на полях з озимою пшеницею і ріпаком. Ефективний при обробці томатів, огірків і баклажан. Знищує безліч видів..
850 грн
Інсектицид Шаман — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Інсектицид Шаман — Високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур. ..
1 900 грн
Інсектицид Наповал, 5 л від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Інсектицид Наповал - це інноваційний двохкомпонентний інсектицид контактно-системної дії для захисту від комплексу шкідників Характеристики На..
3 220 грн
Інсектицид Нокаут, 5 л від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Інсектицид Нокаут - це високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії із групи синтетичних піретроїдів проти широкого спектру шкідників Характ..
1 328 грн
Інсектицид Разит, 1 л від Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Інсектицид Разит - це інноваційний трикомпонентний інсекти- цид контактно-системної дії пролонгова- ного захисту від комплексу шкідників Характе..
840 грн
Інсектицид Атрікс - Ціна, Інструкція по застосуванню, Як розводити Діюча речовина Альфа-циперметрин, 100 г/л Виробник Агрохімічні Технології Препарат-оригінал Фастак Тарна одиниця ..
1 060 грн
Опис та характеристики - Фенікс Дуо - фунгіцид, 5 л, Альфа Хімгруп Україна Фенікс Дуо - інноваційний двокомпонентний системний фунгіцид з широким спектром активності для захисту від комплексу поширених хвороб Діюча речовина: флутриафол, 187 ..
2 880 грн
Ультрасил Дуо - високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб. Препаративна форма: Концентрат, який тече для обробки насіння Активна речовина: Тебуконазол 60 г / л, Імазаліл 1..
2 720 грн
Фунгіцид Абакус Басф (Basf) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Абакус - двокомпонентний фунгіцид нового поколiння з двома рiзними механiзмами дiї для контролю найнебезпечніших хвороб зернових культур, кукурудзи, сої та цукрових б..
4 540 грн
Фунгіцид Доктор Кроп 5л - Купити, ціна, інструкція по застосуванню та характеристики препарату Доктор Кроп - високоефективний контактно-системний фунгіцид для захисту широкого спектру с / г культур від борошнисто-росяних грибів, плямистостей листя..
1 200 грн
Фунгіцид Маестро 5л - Купити, ціна, інструкція по застосуванню та характеристики препарату Діюча речовина Ципроконазол 80 г/л, пропіконазол 250 г/л Виробник АХТ Препарат-оригінал - Т..
3 360 грн
Фунгіцид Аккорд — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Фунгіцид Аккорд — фунгіцид контактної дії з акарицидними властивостями для боротьби з хворобою плодової культури в період вегетації. Діюча речовина: гідроксид..
1 290 грн